BEYAZ KALE SATRANC ILE ILGILI YAPILAN TALIHSIZ DEGERLENDIRME
darban morteza Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Untitled.jpg
[/img]

sevgili satranccilar merhaba. aslinda bizim sevgili ufuk tuncer niye bu kadar ofkeli ve kizgin oldugunu bilmiyorum ama ilk once insan sakin ve saygili bir sekilde konusmasi lazim. benim ilk yazimi okudugunuzda her hangi kotu bir sey ufuk tuncer hakkinda yazdigimi gordunuzmu? sadece bu oyuncunun performansindan sikayet ettim ve bir IM olarak ne dedigimi kanitliyorum. ufuk tuncer bizim 3.masamizdi ve ismen bizim en iyi puan kazandiran turk oyuncuydu. elosu 2303 ve tecrubeli bir FM. peki nasil oluyorda turnuvada bizim takimimizda en cok elo kaybeden oyuncu (Hic turnuva oynamayan ALI SAN disinda) o oluyor!! boyle bir oyuncunun 2152lik performans gostermesi olumlu bir seymi?? ustelik ufuk tuncerin rakiplerinin ortalama elosu 2059! yani guclu rakiplerle karsilasmamis ve ona ragmen 20tane elo kaybetmis.
2303luk bir Tecrubeli FM geliyor 1920lik ve tecrubesiz bir Ali San`dan bahsediyor. evet ALI SAN kotu oynamis, ama sizce 1920lik bir oyuncudanmi puan alma beklentimiz daha cok olmasi lazim, yoksa 2303luk ve yillardir turnuvalarda oynayan bir FM denmi??
Diyap icinde ayni seyi soylemem lazimki o 2017lik bir oyuncu ve hala satrancta tecrubesiz. OGUZ ONER ve EMEK YUKSEK de ayni.
erkal buyukasik hakkindada mali konusu disinda olumsuz bir sey soylemedim, cunku eger yalanci birisi olsaydi onun kulubunde 1 sezon calismiyacakdim. simdide paramin tamaminide almisim ve hic bir sorun yok.

sormasi ayip sana ne verdiler böyle yazman icin Smile sen bir IM´sin? ELO kac? ya git isine. seni konya da gördük hatay da gördük simdik gelip ekran arkasinda bana kafa tutma. alisan hakkinda söylediklerini yazsana. oyuncu yok diye oynatmadiniz mi? masa 4 de oynasin ha orda yenilmis ha genc masada diyen kimdi? sen en iyisi iran da kal ve aklini basina al. böyle yazmalar insani bozar.

madem mali konusu disinda birsey demedin o zaman ben yazdiklarimi uydurdum mu?

Morteza Darban Vaighani

****** parasini borc alip, vermis. iste aklima karisdiranda bu tip seyler. bukadar hala borcu var, ustelik benim icinde ev almak istiyor.sanirim bu isde bir sey var. erkal iflas etmis.belirtiler bunu gosteriyor. bu durumdan kurtulmak icin, benim iyice calisip, benim reklamimdan yararlanmak istiyor. bende buna razi degilim. cunku sanirim istemeden bile olsa, cilesini ben cekecem, cunku nakit parasi yok.

bunu o zaman kim yazdi?

birol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bu cirkef konusmanin 100 EURO dayanmasi asil mesele ise ben sana vereyim ve o profesyonel satrancci gomlegini cikar tacir gomlegini giy...

Beyaz Kale Satranc Kulubu senden buyuk 7 yillik gecmisi ve basarilari olan bir kuluptur..

Kendini herseyin hakimi sanma...ve takimin bir tek kisiye ait oldugunu unut..

Turkiye de satrancilara boylesine gonul vermis,kiymet gosteren baska kulup varmidir bilmem ama

video yu sen izledikten sonra Turkiyede hangi kulubun boyle videosu var diye sormamismiydin..

Takim mali sorunlarin nedenini biz bile bilme hakkina sahip degilken kendini nasil bu kadar kiymetli ve sana hesap verilmesi gereken kisi olarak gormeye baslamissin...(SOZLESME MIKTARI VE YAPACAGI MACLARIN karsiligi olan parani almissin.o cirkin agzi kapatman lazim olacak ....o sundan kaynaklaniyor...sen BEYAZ KALE SATRANC KULUBU sporcularindan bitanesisin....VE HALEN LISANSIN BU KULUBE AIT....

Tehdit,santaj ve agiz bozmaya dayali bir elestiri sadece ZAVALLI kisilerin taktigidir...kendine aci ve fazla hayale dalma....

SANA INAT BEYAZ KALE HERZAMAN EN IYI SPORCULARI CAGIRIP VE SPORCULARIN HAKKINI DAIMA VERECEK OLAN BIR kuluptur...

Korkunun ve yalakaligin tanimi yapabilecek en iyi sporcsun....

sen hele bi karsima cik o zaman ne vereceksin onu konusuruz daha!

beyaz kale ne olursa olsun umrumda degil. gercekleri gördüm!

takim bir tek 1 kisiye ait oldugunu ben ne zaman yazmisim? hem sen kimsin ki gelip bana böyle seyler yaziyorsun? alt üst 2 dk video icin harcayan bir insanin baska birsey degil. ne oyunlara geldin konya da, hic birsey!

eminim ki türkiye de beyaz kale den 100 kat daha iyi kulüpler var! ve en azindan karsina 1 takim cikaririm. adam gibi adam, sözünde duran insan, hic bir zaman sorun cikarmadi hic birseye kizmadi! ne iftira atar ne birseye suclar. saygili seviyeli sohbetleri olan bir insanin takimi bu!

sen takim da hic birseye sahip degildin ve benim oynadigim sürece olamazdin cüünkü sen benim gözümde hic birseysin! oyunculari ben getirdim benimle konustular. takim da kimin ne oldugunu bilmeyen insanlardi bu. ve bu maili oku ondan sonra gör bakalim zamaninda verilmis mi verilmemis mi!!!!

Fr 07.10.2011 12:44

Hi Ufuk,

I got a mail from ***, she told me that there is no money... I don't know what you can do, but I would like to ask you (because before the league I was in contact with you, to agree with the club that they pay me the rest) .

I would really like that we finish this matter silently, there will just be more problems for both sides, if thats not the case.

Its probably not our fault but everything that I agreed before the league was with you, you promised me after the Turkish league, so you hold some responsibility...So once I ask you to arrange, that I get my money before other measures are taken.

Best regards,

ingilizcen varsa anlarsin. kime gitmis oyuncular? bana mi sordular yoksa erkala mi? madem kiymetli degilim o zaman neden bu oyuncu bana geldi?

madem ben anlastigim parayi aldim o zaman erkal neden eksik verdigini yazdi? nedense yazdigim sorulara hic cevap alamiyorum!!!

benim lisansim beyaz kale de olsa da istifa etmem kolay. zaten söz de süperlige cikarsak gecerliydi o sözlesme. o yüzden benden önce 2 oyuncu istifasini yazdi ve yolladi. inanmiyorsan git kendin sor o oyunculara.

tehdit, santaj ve agiz bozma. sen 24 saat kimin yanindasin? nasil hersey den haberin oluyor? neden bana atilan iftiralari yazmiyorsun? aldigim paralari neden yazmiyorsun madem mac satmisim veya federasyon bana para vermis. akil var mantik var. ben öyle seyler yapmis olsaydim burda 1 yazi birakmazdim!

bana inatmis. kendi inadina yapacaksin bunu. benim umrumda bile degil ama eminim ki artik gelecek yillarda zor olur bu is! daha ortaqya cikacak cok seyler var ve siz böyle devam ettikce ben baska yol dan ortaya cikaracagim bu sözleri sen merak etme.

allah büüyk elbette bir gün karsima cikacaksin o zaman bakalim nasil konusacaksin
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: birol - 26-10-2011, 18:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 26-10-2011, 19:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: birol - 27-10-2011, 16:05
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 27-10-2011, 17:08
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 27-10-2011, 18:03
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: birol - 27-10-2011, 18:17
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 27-10-2011, 19:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 28-10-2011, 11:14
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 28-10-2011, 11:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 28-10-2011, 12:36