İzmir'den Gelen Sesler
Sayin Akman yazdiklariniz bu gune Kadar yazilan Allah yatan en mantikli ve usluba uygun cevap. Beyfendi durusunuz icin tesekkur ederim. Mesajlari su asamada sadece simdilik size yaziyorum her ne kadar yukarida yapilan ciddiyetsiz tavırlardan sonra yazmamaya karar versemde düzgun bir mesaj gorunce yazmadan edemedim. Kulup ismi cafe ismi sirket ismi bunlara takilmamak gerekli. Cocugunun GM olmasini beklemek gereksiz bence satrancta basari sadece unvandan ibaret degildir. Bu asamada Turkiye Satranc anlaminda pazara donusturulmusken, Satranc burs araci olmusken,Satranc popularite araci olmusken ve Satranc amaci disina cikmisken bu tur seylerle vakit kaybetmeyelim. Basari yayginlasmak dogru sebeple dogru sebep cikar gozetmeksizin dogru islere imza atmak. Dogru is sadece GM olmak degil. Bizler once Adam asan sonrada adina yol yapan havalani kuran bir ulkede yasiyoruz bizler(izmirde belkide hickimsenin yapmadigi titizlikle islerimi yurutuyorum ki bu ulkede sahip oldugum mulkte bir dernek kuruyorum ve sahip oldugum mulku dernege kiraliyarak stopaj oduyorum. Sadece makbuz kesebilmek icin dogru kanallara ulasmak adina gunlerimi harcadim. Eger kesemiyor olunsaydi GVK zaten turnuva duzenlenmiyecekti. Isletme defterleri, bagis yaptigi adini yazamadigim yuzlerce madde)bu sebepten yukarida yazdiklari o Kadar komikki. Her turnuva yapisimda onune surulen engeller mesaj sirkulasyonlari, cektigim fotograflar ve videolar bir cok kesimi oldukca rahatsiz edici cinsten bekliyorum.yazacak cok sey oldugundan belki karma ve karisiklik yasiyor olabilirim.inciten biri degilim. Incitildigim icin. Susmak istemedim. Izmirde dogmadim fakat izmirde buyudum.davulun sesi uzaktan hos gelir. Izmirde satranc gordugunuz gibi degil. Selam ve saygilar

Sayin Akman yazdiklariniz bu gune Kadar yazilan Akla yatan en mantikli ve usluba uygun cevap. Beyfendi durusunuz icin tesekkur ederim. Mesajlari su asamada sadece size yaziyorum her ne kadar yukarida yapilan ciddiyetsiz tavırlardan sonra yazmamaya karar versemde düzgun bir mesaj gorunce yazmadan edemedim. Kulup ismi cafe ismi sirket ismi bunlara takilmamak gerekli. Cocugunun GM olmasini beklemek gereksiz.bence satrancta basari sadece unvandan ibaret degildir. Bu asamada Turkiye Satranc anlaminda pazara donusturulmusken, Satranc burs araci olmusken,Satranc popularite araci olmusken ve Satranc amaci disina cikmisken bu tur seylerle vakit kaybetmeyelim. Basari yayginlasmak dogru sebeple dogru sebep cikar gozetmeksizin dogru islere imza atmak. Dogru is sadece GM olmak degil. Bizler once Adam asan sonrada adina yol yapan havalani kuran bir ulkede yasiyoruz bizler(izmirde belkide hickimsenin yapmadigi titizlikle islerimi yurutuyorum ki bu ulkede sahip oldugum mulkte bir dernek kuruyorum ve sahip oldugum mulku dernege kiraliyarak stopaj oduyorum. Sadece makbuz kesebilmek icin dogru kanallara ulasmak adina gunlerimi harcadim. Eger kesemiyor olunsaydi GVK zaten turnuva duzenlenmiyecekti. Isletme defterleri, bagis yaptigi adini yazamadigim yuzlerce madde)bu sebepten yukarida yazdiklari o Kadar komikki. Her turnuva yapisimda onune surulen engeller mesaj sirkulasyonlari, cektigim fotograflar ve videolar bir cok kesimi oldukca rahatsiz edici cinsten bekliyorum.yazacak cok sey oldugundan belki karma ve karisiklik yasiyor olabilirim.inciten biri degilim. Incitildigim icin. Susmak istemedim. Izmirde dogmadim fakat izmirde buyudum.davulun sesi uzaktan hos gelir. Izmirde satranc gordugunuz gibi degil. Selam ve saygilar

Sayin Akman yazdiklariniz bu gune Kadar yazilan Akla yatan en mantikli ve usluba uygun cevap. Beyfendi durusunuz icin tesekkur ederim. Mesajlari su asamada sadece size yaziyorum her ne kadar yukarida yapilan ciddiyetsiz tavırlardan sonra yazmamaya karar versemde düzgun bir mesaj gorunce yazmadan edemedim. Kulup ismi cafe ismi sirket ismi bunlara takilmamak gerekli. Cocugunun GM olmasini beklemek gereksiz.bence satrancta basari sadece unvandan ibaret degildir. Bu asamada Turkiye Satranc anlaminda pazara donusturulmusken, Satranc burs araci olmusken,Satranc popularite araci olmusken ve Satranc amaci disina cikmisken bu tur seylerle vakit kaybetmeyelim. Basari yayginlasmak dogru sebeple dogru sebep cikar gozetmeksizin dogru islere imza atmak. Dogru is sadece GM olmak degil. Bizler once Adam asan sonrada adina yol yapan havalani kuran bir ulkede yasiyoruz bizler(izmirde belkide hickimsenin yapmadigi titizlikle islerimi yurutuyorum ki bu ulkede sahip oldugum mulkte bir dernek kuruyorum ve sahip oldugum mulku dernege kiraliyarak stopaj oduyorum. Sadece makbuz kesebilmek icin dogru kanallara ulasmak adina gunlerimi harcadim. Eger kesemiyor olunsaydi GVK zaten turnuva duzenlenmiyecekti. Isletme defterleri, bagis yaptigi adini yazamadigim yuzlerce madde)bu sebepten yukarida yazdiklari o Kadar komikki. Her turnuva yapisimda onune surulen engeller mesaj sirkulasyonlari, cektigim fotograflar ve videolar bir cok kesimi oldukca rahatsiz edici cinsten bekliyorum.yazacak cok sey oldugundan belki karma ve karisiklik yasiyor olabilirim.inciten biri degilim. Incitildigim icin. Susmak istemedim. Izmirde dogmadim fakat izmirde buyudum.davulun sesi uzaktan hos gelir. Izmirde satranc gordugunuz gibi degil. Selam ve saygilar
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: Mağara Adamı - 22-09-2014, 20:33
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 23-09-2014, 14:11
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: Gokhan_Narman - 23-09-2014, 18:19
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 24-09-2014, 08:28
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: fıratsalepci - 24-09-2014, 13:33
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: Ateş Ülker - 24-09-2014, 15:41
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 24-09-2014, 18:25
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: GAMZE ÇALIŞKAN - 24-09-2014, 21:42
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: Mağara Adamı - 24-09-2014, 21:53
RE: İzmir'den Gelen Sesler - Yazar: Hasan Berk - 24-09-2014, 23:13