Turnuvaya devam etme isteği - Teknik Kurula açık mektup
Şöyle bir sistem içine integre olduk: Yerli oyuncu her kusuru için cezalandırılıyor.Erişkin yaşa gelmiş ve herkesin tanıdığı bir oyuncu "ben sonraki tura devam edeceğim"diyor.İmzalı kağıt istemeye gerek yoktur.Deneyimli ve herkes tarafından tanınan bir kişi de olsa vatandaşın beyanına güvenilmiyor!Aynı kişi yabancı usta olsaydı Türk hakemi yazılı dilekçe istemeyecekdi.Buyrun bu son iddiamdan ötürü hakkımda dava açın!Mahkemede sıra ile ifade verelim!Hiçbir ülkede hiçbir Federasyonun Merkez Hakem kurulu kendi yerli oyuncusuna böyle davranmaz!
Öte yandan ben Halil Özmen'in yerinde olsaydım itiraz etmez ve yazılı dilekçeyi verirdim.Ama daha sonra bütün tüzükleri okur ve olayı 600 kişiye anlatırdım!Yerli ustalara kötü davranmak için neden yoktur!Hakemler biraz insiyatif kullanmalıdır.Özmen "geleceğim" dediği takdirde sonraki tura da gelmezse zaten çıkarılacaktır!Dilekçe ne kazandırıyor?Cezanın çabuk ve ağır olmasını garanti ediyor!
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuvaya devam etme isteği - Teknik Kurula açık mektup - Yazar: Hakan Erdoğan - 30-09-2016, 22:14
RE: Turnuvaya devam etme isteği - Teknik Kurula açık mektup - Yazar: Ateş Ülker - 01-10-2016, 11:36

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi