Sayın Erşan Gökerman'ın görüşleri hakkında..
2009 yılında Erşan Bey’le yazışmalarımızda benim savunduğum ana fikir şu çerçevede gelişmişti;
“Yukarıda yazdıklarımın devamı olarak, şimdiki federasyona sahip olan zihniyeti protesto amacıyla, bu yönetimin maddi- manevi desteğini almadan, Nevzat Süer ile Suat Atalık’ın gerçekleştirdiği mucizeleri ben ve ailem de tekrarlayamayız mıyız ?”

Benim gibi düşünen, düşünmekle de kalmayıp çeşitli güçlüklerle mücadele edip “zoru” başaran yetenekli satranççılardan umudumu hiç kesmemiştim.

Doğan Bey, ,Yazıcı federasyonunun nimetlerinden faydalandırılmamış, buna rağmen Nevzat Süer ve Suat Atalık örneklerinde olduğu gibi önemli bir başarıya imza atmıştır.

Erşan Bey gibi; “insanları haksızlığa uğradığını hissettirmeyecek adil bir düzeni kurmanın gerekliliğine ben de inanıyorum. Ama böyle bir sistem kurulana kadar da küsüp kenara çekileceğimize Doğan Bey i örnek almamız gerektiğine de inanıyorum.

Sayın Doğan Reyhan’ın başarısı için Cengiz Bey (Keleş) şöyle yazmış; “Başarından dolayı kutluyorum. Norm almaktan, IM olmaktan daha önemli bir sonuç elde ettin. Devamını dilerim..”

Ben sizi kutlamak için bundan daha iyi bir cümle kuramadım. Cengiz Bey’in izniyle:

Başarından dolayı kutluyorum. Norm almaktan, IM olmaktan daha önemli bir sonuç elde ettin. Devamını dilerim..

Selçuk Aydın
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Selçuk Aydın - 14-04-2009, 10:14
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Erşan Gökerman - 14-04-2009, 18:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Selçuk Aydın - 16-04-2009, 10:00
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Erşan Gökerman - 16-04-2009, 11:53
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 19-04-2009, 11:09
IM Doğan REYHAN'I Tebrik Ederim - Yazar: Selçuk Aydın - 09-09-2012, 21:55

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi