Lütfen Önlem Alınsın!
Mehmet bey,

Biraz önce yeğen futbol oynadı. Yani en büyük abimin, ilköğretim 4. sınıf okuyan oğlu, satranç oynamasını bildiği halde ilgi göstermiyor. Aslında sorun kitap okumaması. Ben, biraz önce ona:
[color=white]------[/color]- Kalk biraz kitap oku dedim. Ama televizyon açtı ve onu seyrediyor. Eğer, satranç oyununa ilgi gösterseydi, ben hem ellerimden hem de ayaklarımdan fiziki engelli olduğum için, bilgisayar başında fazla satranç oynayamaz. Çünkü, annemle birlikte yaşadığım ev dördüncü katta ve benim günüm hep dört duvar arasında geçiyor. İşte Satranç Federasyon'undan beklentim, bana yol göstermesi! Ben her zaman bilgisayar başındayım. Ayrıca öykü/hikâye yazarıyım. Özgür Satranç Forum'un 2008 yılının Haziran ayında düzenlediği "Masal ve Öykü" yarışmasında, 2. oldum. Gönül ister ki, yazdığım eser seslendirilsin ve çocuklara satranç oyununu sevdirsin. Maalesef, beni arayan olmadı!

Peki, futbol maçı kaç, kaç mı bitti? Yeğen, 0-1 geriye düşünce, benden yardım istedi. Ben gol atınca, maç 1-1 bitti. Oyunu penaltı atışları sonucu kazandı. Bu kadar akıllı biri yani.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Lütfen Önlem Alınsın! - Yazar: ErcanAvanoglu - 21-10-2009, 14:52
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Mehmet Ali Kuseyri - 30-10-2009, 16:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ErcanAvanoglu - 31-10-2009, 18:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ErcanAvanoglu - 03-11-2009, 13:34
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ErcanAvanoglu - 07-11-2009, 19:47

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi