TSF "marketing" Sunar:
http://www.tsf.org.tr/component/koseyazi...er&aid=366

Alıntı:Yani hakemler, antrenörler de puan kazanabilecekler mi?Evet, her türlü antrenör, hakem, sporcu vize, tescil işlemlerinde puan kazanılabilecek.

http://kampanya.tsf.org.tr/lisans-kampanyasi
Alıntı:Lisans Türü Lisans Bedeli(TL) Puan

Sporcu (+18) Yaş 20 20
Sporcu (-18) Yaş 10 10
Sporcu+Yardımcı Antrenör 30 30
Sporcu+2. Kademe Antrenör 50 50
Sporcu+3. Kademe Antrenör 100 100
Sporcu+4. Kademe Antrenör 150 150
Sporcu+5. Kademe Antrenör 250 250
Sporcu+Hakem (İl) 20 20
Sporcu+Hakem (Ulusal) 30 30
Sporcu+Hakem (FA) 40 40
Sporcu+Hakem (IA) 50 50
Aday hakemi göremedim.

Alıntı:Ben lisansımı 7 Ağustos 2010'da elden ödemeyle ya da banka ödeyerek çıkartmıştım, nasıl sisteme katılabilirim?Çok kolay, önce kullanıcı ismi alacaksınız. Sonra, Federasyonumuzdaki lisans masasına başvuracaksınız arkadaşlarımız sitemden vizenizi kontrol edecekler eğer sistem de işleminiz gözükmüyor ise ödeme makbuzunuzu ibraz ettikten sonra, puanınız hesabınıza yatırılacak, ardından dilediğiniz ürünü seçerek edinebileceksiniz. Yalnız bu uygulamaya 1 Ocak 2011'den sonra başlayacağız. Önce online lisans çıkartma sistemini tam olarak uygulamak istiyoruz. Biraz sabır lütfen.
Mailim:
- TSF Lisans Sistemindeki bilgilere göre:
10.08.2010 tarihinde Aday Hakem lisansımın (10 TL)
15.10.2010 tarihinde 2. Kademe Antrenör Lisansımın (50 TL)
vizelerini yaptırdım.Bu sebeple 60 TL karşılığı puanın kampanya hesabıma yüklenmesini talep ediyorum.
İyi çalışmalar...

Cevap:
- Sayn Dinçer,

Geriye dönük ödemelerinizden hakkınız olan puanlar Ocak 2011 tarihinden itibaren hesabınıza aktarılacaktır.Bilgilerinize.

Mailim:
- Ocak ayının sonuna yaklaştığımız bu günlerde halen puanlarım hesabıma yüklenmemiştir.Bunun sebebinin kişisel olarak başvuru yapmam gerektiği olduğunu düşünerek bu mail ile sizlerden 2. kademe antrenör+sporcu ve aday hakem vize bedellerim karşılığı olan puanımın hesabıma yüklenmesini talep ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Cevap:
-Sayın DİNÇER;

Sistem ile ilgili çalışmalar halen devam ettiği için şu anda talebinizle ilgili bir işlemi maalesef yapamıyoruz. Bilgilerinize.

Umarım kampanyadan yararlanabilmek için bir dahaki genel kurulu beklemek zorunda kalmayız.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
TSF "marketing" Sunar: - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 14-11-2010, 12:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 24-01-2011, 14:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi