Sayın Başkan'dan rica..
Sayın Başkan,

Bizleri, forumdaki üslubumuzdan ötürü sevmiyor olabilirsiniz,
Tarzımızı, yazdığımız şeyleri, derdimizi anlatma biçimimizi beğenmiyor olabilirsiniz,
Şimdiye kadar yazdığımız yazılarla, sizi isteyerek veya istemeden ziyadesiyle kırmış olabiliriz,
Bazen sağlam temellere dayanmayan eleştiriler de yapmış olabiliriz,
Hatta belki hiç suçunuz yokken sizi fazlasıyla yıprattığımız konular da olabilir....

Bu listeyi çoğaltabiliriz..

Ancak bütün bunları camiamızın daha iyiye gitmesi için, inandığı değerler uğruna yapmış birisi olarak; sizden bir ricada bulunmak istiyorum..

Bu seferki durum, 2008 seçimlerine benzemiyor..
Ortada bir yarıştan ziyade, bir takım suçlamalar var..

İnanmayabilirsiniz, ancak size yapılan suçlamalar beni çok rahatsız ediyor. Eminim ki "Ali Nihat Yazıcı gitsin de ne olursa olsun" diyenler hariç, size muhalif olan pek çok kimse de bu iddialardan hoşnut değillerdir..

Lütfen bu suçlamaları elinizde hangi belgeler varsa onları kamuoyunun takdirine sunarak yanıtlayınız..
Delegeler sizi ibra etmiş olabilir, ben buna tabii ki saygı duyuyorum..

Siz ibra edilmeseydiniz, şimdi delegeler hakkında konuşanlar "satrancın dışından delege-satrancın içinden delege" ayrımına gitmeyeceklerdi. "Ali Nihat Yazıcı ibra edilmedi" diyeceklerdi..

Divan kurulunu eleştirenler, istedikleri divan başkanını seçtirebilselerdi; muhtemelen sizi destekleyenlerden aynı şikayetleri duyacaktık..

Bizler, tüm bunların farkındayız..

Ancak delegeler önünde aklanmış olmanız, kamuoyunu yeterince aydınlatabildiğiniz anlamına gelmiyor..

Kaldı ki Mali Genel Kurul'da delegelerin yaklaşık %40'ının ibra etmek istemediği bir başkan olarak kalmak istemezsiniz diye tahmin ediyorum..

Lütfen tehditkar üslubunuzu bir kenara bırakın..
Camiamızda bu üslubu hak edenler olduğunu düşünüyorsanız, bu üslubu onlarla özel görüşmelerinize saklayın.. Bana kalırsa tümden kaldırıp atın..

Kendinize ve camiamıza haksızlık etmeyin..
Lütfen sorulara yanıt verin, bizi daha fazla oyalamayın..

Saygılarımla..
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Sayın Başkan'dan rica.. - Yazar: ibrahimethemAy - 10-12-2010, 00:22
Herkes Bir Midir? - Yazar: Cengiz Keleş - 11-12-2010, 12:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 18-12-2010, 00:32
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: serhad kangöz - 18-12-2010, 20:29
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 20-12-2010, 23:37

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi