Bilgilendirme
Satranç Camiamıza,

Yanıtlar 6 başlığı altında değerli başkanımız hiç bir soruma yanıt verememiş, ortaya olumsuz belge diye; doğru ve geçerli hukuki evrak koyarak bir anlam yaratma çabasına tekrar bürünmüştür. Neden? Çünkü ciddi sıkıntılar içerisindedir.

Global Chess'den aldığını ifade ettiği sponsorluğun da hukuken nasıl bir sonuç doğurduğunu sizlerle paylaşacağım. Belgenin tarihine dikkatlerinizi çekerim. Ali Nihat Yazıcı'nın çaresizliğinin vesikası adeta.

Kaba ve kişileri sözde küçültmeye çalışan ifadeleri ise, kendisinin anlatım kabiliyeti ile ilgili bir konu olup, yanıt vermek ya da esas alabilmek mümkün değildir.

Yazıcı'nın uzun zamandır beni hedef aldığı zaten bilinmektedir. Herkes yapabileceğini yapar. Konu başkan adaylığı, yarışı değildir. O bunu anlayamadı. Konu ahlaki tutum ve iyi - kötü yöneticilik konusudur.

Değerli satranççılar, inanın kendi iç dünyamda bu olana bitene ve Yazıcı'ya üzülüyorum. Yazıcı'nın evrak diye yayınladığı belgeler kendi olumsuzluklarını ortaya koyuyor. Sonuçta federasyona başkanlık yapmış bir kişinin bu duruma düşmesi kimseyi memnun etmez. Ancak birikmiş konular işleri onun adına bu noktaya maalesef getirmiştir.

Aşağıda bir yeni konu. Bu konunun devamı da gelecektir. Artık Dünya olanı biteni biliyor. Yazıcı ise sütten çıkmış ak kaşık olduğunu ifade ediyor. Benim ona tavsiyem: adımı anmaktan vaz geçmesi ve ona yöneltilen bu ciddi suçlamalara yanıt vermesidir. Kosteniuk dahil oyuncuların şikayet mektubu yazdıkları ve bunu yayınlayacakları da biliniyor.

"Otel Anemon kalitesi, oyunlarin oynandigi yer, hic bir sekilde gecelik 130 € karsiligini vermedi. Diğer zamanlarda, gece 64 € için otel rezervasyonu online ediliyor. Böylece katılımcılar tarafından ödül fonunun dolaylı bir parçası kendilerinden alınıyordu." Bu anlamda eleştiriler var. Ne kadar tanıdık değil mi?

Hatay_WM_Sayfa_1.jpg

Hatay_WM_Sayfa_2.jpg
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Bilgilendirme - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 08-01-2011, 17:17
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 10-01-2011, 10:50
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 12-01-2011, 01:54
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 13-01-2011, 20:29

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi