"FORUM KÖŞELERİ"
Değerli Satranççılar,

Yukarıdaki satırlarda ifade ettiğiniz üslup, elbette güzel değil. Federasyon başkanı sıfatında kişi, bu şekilde insanlara hitap edebiliyor. Ben çok da uzun olmayan kendisiyle çalışma süremde farklı bir çizgi göremedim.

Kişileri aşağıdakiler ve yukarıdakiler şeklinde tanımlamak herşeyden önce: Yanlıştır. Bilgi ve görgü düzeyi artan herkes zamanla bu gerceğin daha fazla farkında olur.

Ben, sanırım birçok konuda gerekli yanıtları verdim. Bundan sonra bilgi vermek haricinde diyaloglardan kaçmak düşüncesindeyim.

Hemen iki bilgiyi daha sizlerle paylaşabilirim: 1. Ali Nihat Yazıcı'ya karşı manevi tazminat davası açmış bulunmaktayım. 2. Ali Nihat Yazıcı'dan alacaklarıma karşı da hukuki girişimde bulunmuş bulunmaktayım.

Bu insan; açıkça ifade ediyorum içerisinde bulunduğu zor durumda ancak bu şekilde bir yol izleyebilmektedir.

Çok yakında Türkiye Satranç Federasyonu'nu yurt dışında soktuğu zor durumda sanırım sizlere yansıyacaktır.

Bahtiyar Bey yazmış; diğer üyelerden ne haber diye... Ben Genel Kurul'da teftiş Kurulu raporundan bir bölümü naklen okumuştum. Başkaları adına bir yanıt veremem. İçlerinde görece daha yakından tanıdığım elbette çok değerli insanlar var.

Zaman en iyi turnusol kağıdıdır diyerek bitiriyorum.

Saygılarımı sunarım.

Kuvay Sanlı
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
"FORUM KÖŞELERİ" - Yazar: Kasim_Demircin - 15-01-2011, 11:55
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 15-01-2011, 18:03
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 15-01-2011, 19:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: serhad kangöz - 15-01-2011, 19:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Atilla Alpaslan - 16-01-2011, 03:27
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 16-01-2011, 23:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kasim_Demircin - 17-01-2011, 01:19

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi