ELEŞTİRİ - ÖZELEŞTİRİ
Hüseyin Aktaş'ı hiç tanımam. Bu forum sayesinde tanıdım. Forumun kurucu üyesi olduğunu da bilmiyordum. Bu yazıdan öğrendim. Bu, yani Hüseyin beyin kendi kurduğu forumda yasaklanması ayrıca ilginç tabi. Umarım bundan bir ders de çıkarmıştır Smile . Öyle ya süreli cezadan beklenen bu değil mi?

Benim gördüğüm kadarıyla bu sevimsiz cezalandırma sonrası forumun tadı kaçmıştır. Bu sadece Hüseyin beyin renkli yazılarından mahrum kalmaktan dolayı olmamıştır, sanırım insanların haksız bulduğu bir eyleme verdikleri belki bilinçli belki bilinç dışı bir tepkidir. Kendimden örnek verirsem foruma göz atışım giderek azaldı aylardır da bakmıyordum.

Eleştiriye hiç tahammülü olmayan insanlara hiç değer vermiyorum. Bunu bir not olarak ekliyeyim dedim.

Gandi'nin sözleri ise gerçekten çok etkileyici. Kendisinin başka etkileyici sözleri de var. Bu konuda bir benzerlik kurduğum için değil ama cümlelerimi İsmet İnönü'nün bir sözü ile bitirmek istiyorum.

Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur

Bırakıp gitmemek lazım.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
ELEŞTİRİ - ÖZELEŞTİRİ - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 01-11-2011, 09:28
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 15-11-2011, 00:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ayhan Mansız - 21-12-2011, 10:54
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: İskender Altındiş - 22-12-2011, 12:31

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi