GENEL KURULDA KİMLER DELEGE OLMALI
Değerli Dostlarım,
Özerk döneme geçmemiz her ne kadar sevindirici oldu isede ideal bir seçim yapısına kavuşamadığımız ortadadır. Bu nedenle Mayıs ayında yapılacak tüzük değişikliği ile ilgili genel kurul son derece önemlidir. Mevcut taslağın ve önerilen taslağın önceden kamuoyuna duyurulmasında ve tartışılmasında yarar vardır.
Geçtiğimiz dönemlerde Genel Kurul Üyesi idim. Halen üzerime atılı bir karalamanın hukuki sürecini aşmak ve kendimi aklamak üzereyim. Herhangibir adli sicil kaydım da halen yoktur, inşallah da olmayacaktır. Tuhaf bir dönemden geçiyoruz. İnsanlar yapmadıkları bir konu ile kolayca suçlamaya uğrayabiliyorlar!! Bu konudaki açıklamalarımı hukuki sürecim tamamlanınca tüm yöneleri ve belgeleri ile açıklayacağım.
Önümüzdeki Genel Kurul da delegelik görevimin devam edip etmediğini henüz bilmiyorum. Ancak Genel Kurul da halen TSF'den maaş alan kişi, antrenör ve oyuncuların delege olarak oy kullanmalarında önemli sakıncalar görüyorum.
Kamuoyu ile bu konuda gördüğüm diğer sakıncaları da yakın zamanda paylaşmak istiyorum.
Sevgi ve saygılarımla
H. Sertaç Dalkıran
hsdalkiran

Bu Konudaki Yorumlar
GENEL KURULDA KİMLER DELEGE OLMALI - Yazar: hsdalkiran - 06-04-2008, 16:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: S_B - 09-04-2008, 19:34
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 10-04-2008, 09:47
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: hsdalkiran - 10-04-2008, 09:55
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ramazan_Savas_SK - 10-04-2008, 10:12
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 10-04-2008, 10:42
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 10-04-2008, 17:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Harun Taner - 10-04-2008, 18:26