Facebook sistemindeki arkadaşlık önerileri
Ben Atilla beye katılmıyorum.Bu kod ismi ile yazı yazma konusu "iletmek istedikleriniz"bölümüne aittir.Bazı arkadaşlarımız bana kendilerinin benim yakınmamda adıgeçen kişiler olup olmadıklarını sordular.Benim en az bir defa gerçek adını yazısının altına yazmış olanlar hakkında herhangi bir şikayetim yoktur.
Bu kimliğini gizleyerek yazı yazanlar hem Satranç toplumu hem de Federasyon yönetimi için zararlıdır.Kod ismi "Hindistan Satrancı"olan bir üye bana arkadaşlık öneriyor.Satrançda çok iddialı olan bu ülke benimle niçin arkadaş olmak ister?
Ben yerli dinamikleri çok iyi tanıyorum.Lütfen bu son cümleyi dikkatle düşününüz!Kapalı kapılar ardında üst düzeyde konuşmalar yapandan başkasının adı ile başkasına kritik saldırılar düzenleyenlere kadar çok değişik örneklere tanık oldum!1967 denberi bu Toplumun içindeyim.Bütün sözlerimin ve yazılarımın arkasındayım.Hesabını vermekten kaçınacağım hiçbir sözüm ve yazım yoktur.Hep Türk Satrancını yüceltecek ilkelerin altını çizdim.Kendime kişisel çıkar sağlamak gibi bir kaygım olmadı.Onun içindir ki siz bir cümle söyleseniz ben 100 cümle söyleyecek durumdayım.Çözümsüzlüğü gördüğüm konularda da susmasını öğrendim.Artık asgari müşterekde buluşmamız gerektiğine inanıyorum.Bunu sağlayamazsak daha zor günler göreceğiz.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 08-06-2012, 11:03
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Atilla Alpaslan - 08-06-2012, 23:02
Kimliklerimizi gizlememiz için hiçbir neden yoktur - Yazar: Ateş Ülker - 09-06-2012, 08:33
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Erdem Pekol - 09-06-2012, 22:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Erdem Pekol - 09-06-2012, 22:53

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi