ŞATRANÇ EĞİTİM MERKEZLERİ
Hüseyin Bey,
Yazınıza bir imza da benden!
Ancak "Örneğin, her kentte bir satranç merkezi!"vaadinin yerine getirilmediği şeklindeki görüşüne katılamadım doğrusu(!)
Çünkü Diyarbakır'a bir kaç yıl önce satranç merkezi açıldığını ben duymuştum.(Doğru mudur bilemem,çünkü hiç gitmedim.)
Bu İl'e yapılan satranç merkezi,"her kent"e yapılmış sayılmaz mı? Smile Smile Smile
Ayrıca:
ŞAHMAT arkadaşımızın bildirdiğine göre Bilançoda "il temsilcilikleri büro giderleri toplamı 34.001,63" olarak gösteriliyor.
ŞAHMAT'ın mesajını da görmezden gelmeyelim.
Arkadaşımızın "Hangi ilde il temsilcilik bürosu var?" şeklindeki sorusuna da sadece İstanbul İli "var" diyebiliyor.
Bu durumda yukarıdaki para sadece Diyarbakır Satranç Merkezi ile İstanbul bürosuna harcanmıştır.
Bilançoda da tek kalem içinde gösterilmiştir.
Bence araştırılması gerekir.

İkinci bir olasılık da aldığım bazı duyumlar:
Bunlara göre TSF, yönetimine ters düşmeyen bazı kulüplere "nakit para" desteğinde bulunuyormuş.
Bazı kişilere de nakit yardımında bulunarak kendilerine bağımlı kulüpler kurduruyormuş.
Bu duyumların doğruluğunu teyit edemedim ama ortada harcanmış bir paranın olduğu da bir gerçek olduğundan bu da araştırılmalı.
Bilgisi olanlar buraya yazarsa veya özel mesajla bize bildirirse büyük hizmet olur.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
ŞATRANÇ EĞİTİM MERKEZLERİ - Yazar: ŞAHMAT - 22-10-2012, 19:05
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 23-10-2012, 07:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 23-10-2012, 08:26
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: csbh01 - 23-10-2012, 11:14

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi