Türkiye Kupası 2014
Sayın Taşan belirttiğiniz gibi merak edilen bir konuyu ele alıp bazı araştırmalar sonucunda varmış olduğunuz size iletilen bilgileri bizlerle paylaşmış bulunuyorsunuz ve vermiş olduğunuz tarih itibarı ile her hangi bir gelişme yaşanmamıştır bunu şahsımca asla ama asla art niyetli olarak belirtmemiş olsamda tarafınızca bu şekilde algılanmıştır kullanmış olduğum ''aldatma''kelimesi haklı olarak sizi üzmüş bu üzüntüye mahal verdiğimdem ötürü öncelikle sizden Özür diliyorum yazınızda belirttiğiniz gibi sizde son ana kadar sabırsızlıkla beklediniz neden? cevap olarakta anladığım kadarı ile söylüyorum oluşan olumsuzluklar b olumsuzlukların yaşanmaması için organize komitesi hiçmi ama hiç olumlu olumsuz oluşabilecek sorunları masaya yatırmadı örnek verecek olursak ben kamu personeliyim doğal olarak izinli olarak gelmek zorundayım bunun için aşama şu il temsilcisi spor müdürlüğü aracılığı ile valiliğe bu organizasyona gidebilir oluru hazırlatmalıdır il temsilcisi il dışında beklemek zorundayım p.tesi gelecek oluru yazdı spor müdürlüğüne gidildi spor müdürlüğü valiliğe valilik çalıştığım kuruma gönderecek bu aşama geçen yıldan diyeyim size 10 gün alın size sıkıntı alın size hiç düşündünüzmü sorusuna bir soru daha organizasyon komitesi bu sorun karşısında beni mağdur ettğinin farkındamı farkında çözüm varmı yok sorun ne bilmiyoruz sorunu kamu oyu ile paylaşmassanız ben nereden bileyim budurumda ön yargılı olma sebebim budur almış olduğunuz bilgi ancak ve ancak federasyon kaynaklıdırki burada bizlerle paylaşıyorsunuz asla ama asla art niyetli olarak demiyorum özür dileyerek iyi niyetinizden dolayı neden bizi kandırıyorsunuz hani 7 ocakta açılacaktı sorusu gelse emin olunki ister istemez üzülürsünüz bu yüzden aldatma kelimesini kullandım ve kullanmamalıydım özür diliyorum afişe ettiğimi belirtiyorsunuz doğrudur haklı olarak biriken tecrübeler TSF nin genel kitleye hitaben yapmış olduğu tek turnuvadır doğal olarak organizasyon kalitesiyle gündeme gelmelidir sayayım size siz yanılıyorsam düzeltin limrada ilk düzenlendiği zaman odalar ferah yemekler güzel salon iyi kötü olan ne sporcuya yapılmayacak bir hakaret yönergenin şu maddesi bisseden ilk 3 dereceye takım elibse verilir ayıptır alın afişe edilme sebebimi? yine aynı otel budefa farklı yine ödül yok yönerge şunu diyor sağlandığında duyrulacaktır slon iyi odalar iyi yemekler budefa kötü hem ödül yok hem mutfaktan kısıtlanmış sorun bildirdikmi bildirdik çözüm yok niye? turnuvanın en yüksek ratingi 2280 3 turnuva salon iyi budefa odalarda değişik wc nin yanına yatak atılmış 2 kişilik odalara ek yapılmış odalar kötü yemekler kötü resepsiyon görevlisi ile ümit beye sorabilirsiniz sporcu arasında kavga çıktı 4 turnuva geçen yıl odalar aynısı kötü yemek kötü salon rezil su almak için git bkalım birbirimize değmemek için neler yapmadıkkki okadar sıkışmışki ben yemin edebilirimki bir laboya git gel tam 14 dk sürdüğünü söyleyebilirim ikidefa git gel bakalım ne oluyor engelli birey ne yapsın? ve bu yıl şuan tartışma sebebi daha sayfa açılmadan çıkan sorun sayın taşan basit bir şekilde afişe etmiyoruz ha federasyona karşı bir garezimmi var kesinlikl hayır daima güçlen büyüyen bir federasyon onur duyuyorum her başarıda göğsümüz kabarıyor taktir ediyoruz şimdi size soruyorum eleştirilirmi eleştirilmezmi saygılarımla

Halis Aslanhan
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Türkiye Kupası 2014 - Yazar: Tuna Özateş - 04-01-2014, 09:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 06-01-2014, 17:08
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: halis aslanhan - 06-01-2014, 18:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Tuna Özateş - 06-01-2014, 20:59
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: halis aslanhan - 08-01-2014, 11:06
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: halis aslanhan - 08-01-2014, 11:13
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 08-01-2014, 17:18
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: halis aslanhan - 08-01-2014, 21:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 08-01-2014, 22:19