Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
Ben başıma gelen bir durumda susup başka iki durumda itiraz ettim. Kendi adıma bu başlığı açan kişi olarak üzerime alınmıyorum.

Enis Bey'in dikkat çektiği çözüm kırıp dökmeden kısmi ama iyi bir çözüm. Başka benzer adımlar da atılabilir. İzmir Open organizatörlerini tebrik ederim. Benzer çözümler üretilebilir. Önemli olan bir kişinin yargılanması da değil, bu işlere olabildiğince çözüm bulmak.

Yapmak isteyene karşı %100 çözüm yok, dopinge karşı verilen cezalar, hatta onu geçtim adi suçlara verilen cezalar insanoğlunun suç işlemesini, doping yapmasını, veya herhangi bir yolda hile yapmasını engelliyor mu? Hayır, olabildiğince rekabetçi bir turnuvalar ortamı sağlamak ve adil olmasını sağlamak amaç. Erşan Gökerman'ın yazdıkları da yerinde tespitlerdi.

Beni "kafatasçılıkla, merhametsizlikle" suçlayanlar var ama odadaki fili tartışmak çok önemli. Israrla beni taciz edip var "Türk oyuncular da yapıyor" diye. Yapıyorsa ceza almalı. Bu kadar basit. Organizatörlere ve TSF'ye düşen ise profilaktik önlemler almak...Olabildiğince, %100 çözüm olmadığı malum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Ozgur_Akman - 08-09-2014, 15:30

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi