Satrançta Dopingin neresindeyiz?
Bakın bu forumu terörize ediyorsunuz. Her başlık altına ilgili ilgisiz girip sayfalarca bombardman yapıyorsunuz. Ekşi sözlük tabiri ile "troll" davranışıdır bu.

Dopingle ilgili bir tartışma mı açıldı, hemen yüzlerce anlamsız mevzuat yüklemesi ile ve hiçbir sistematiğe bağlı olmadan tartışmayı kitliyorsunuz.

İzmir'de bir sorun mu çıktı? Daha anlamadan, dinlemeden ikinci veya üçüncü mesaj sizden geliyor. Turnuva terklerle ilgili bir sıkıntı mı oluştu? Anında mevzuat yığılması, okunamayacak hacimde öneriler, hiçbir metodolojisi olmayan yönerge ve öneri taslakları yağıyor.

Bir tür Melih Gökçek efekti gibisiniz, eliniz klavyede gece gündüz her konuda bombardman yapıyorsunuz. Yazdıklarınız da kusura bakmayın yüzde doksan hiçbir içeriği olmayan şeyler. Bu ülkede zaten insanların satranç ile ilgili tartışma sahası kısıtlı, bu kısıtlı sahada biçerdöver gibi gezip, sayfalarca mesajla ve her konuya müdahil olarak, ciddi konuları bulandırıp çok kısa sürede polemik alanına sürüklüyorsunuz. O yüzden bu forumda hiçbir tartışmanın sonunu göremiyoruz.

Ana sayfa girişine bakın. Her başlıkta ve her alt yazıda varsınız. Yani biri kazara "evlendim, bu gece düğünüm var" dese yirmi dakika sonra damada ilk gece ne yapılacağına ilişkin yönetmelik göndereceksiniz.

Doping konusunu çığırından çıkarttınız, koyduğunuz ve kimsenin okumadığı o düzenlemelerin uygulanmayacağını bilmek için alim olmaya gerek yok. Zaten siz de kopyalayıp yapıştırdığınız için anlamadan gidiyorsunuz.

Ben de diğer üyelerden özür dilerim; ancak artık sizin forumu terörize etmekten vazgeçmenize kadar sadece çok önemli konularda yazacağım ve size tavsiyem, bu derin bilgilerinizi lütfen ait olduğunuz kurullarda ve yönetim toplantılarında paylaşmanızdır. Ha tabii Tutku beyin bahsettiği şu dördüncü turdan girip altıncı turdan çıkan milletvekili çocuğu hakkında bir kaç görüş okuyabiliriz, bakın orası yüzlerce sayfa kaldırır gerçekten.

Koca ülkede tek bir tartışma alanı var ve onu kirletme, bulandırma görevini kusursuz ifa ediyorsunuz. Bu ülkede satranç matranç oldu, forumu da morum yapacaksınız.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satrançta Dopingin neresindeyiz? - Yazar: KAYAR - 20-09-2014, 16:30
RE: Satrançta Dopingin neresindeyiz? - Yazar: Mojo Jojo - 30-09-2014, 09:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi