TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
Bug 
Vah vah. Cenevre'ye iş için gidiyorum, gitmişken turnuva da oynarım, sizin Cumhuriyet'i ağzına almaktan korkan başkanınızın aksine bu ülkeye geri dönerim, keyfimle yaşarım ve vergimi verip Cumhuriyet'ten korkanları teşhir ederim. Senden farkım, şu eylemlerin hiçbirini senin yapamaman. Sen sadece Cumhuriyetten korkanların teşhir edilmesine siper olabilirsin.

Konuyu dağıtma ve ucuz polemik yaratarak baskıyı başkanın üzerinden çekme görevini 1 gün daha yerine getirdiniz, şimdi bir de Gül şiiri yazarsanız mission accomplished olur.

Bu kadarlık muhatap almak yeterli sizi, ishal bulaşıcı değildir diye biliyordum, anlıyorum ki bulaşabilir. Ayrıca bir yazıyı 9-10 kere okuyup, taksitli alışveriş gibi defa defa yazı girmek huylarınız var maalesef. Yani siz daha o yazıyı çok okuyup, google'a girip bukalemun görsellerine çok bakacaksınız ve en az 5 ekleme yapacaksınız. Çok sıkıcı Cool

Troll konusunu kapatıp ana konumuza dönersek değerli okuyucular:

Bu ülkenin TSF başkanı, görevde olduğu 2 yıl içinde hiçbir ulusal bayramı kutlamamıştır. Son 3 yazısının ikisi bayram kutlaması olduğu halde, Cumhuriyet bayramlarını ve 10 Kasımları ya bilerek ya bilinçsizlikle es geçmektedir.

Cumhuriyet bayramını kutlamak ve Atatürk'ün vefat ettiği 10 Kasım gününü anmak başkanın görevidir.

Ben hatırlattım. 10 Kasım'da bir daha hatırlatacağım. Yine olmazsa biz de milli bayram çok, 23 Nisan'da, 19 Mayıs'ta, 30 Ağustos'ta. O kutlama yazısı mutlaka yazılacak.

İzleyin Smile
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: Mojo Jojo - 04-11-2014, 00:15

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi