Yeni bir Hakemlik Metodu: Sporcuya Şiddet
(17-09-2015, 14:57)Attorney at Law Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aydın Bey, konuyu üzerinize alınmayın. Bu şahsi bir konu değildir, sistemi tartışmaktayız. Siz, bu sistemin bence yanlış işleyen bir kısmından faydalanmış kişilerden sadece birisiniz. Şahsi bir tartışma içine girmenize veya burada şahsınızın eleştirildiği fikrini kapılmayın lütfen.

Ek olarak, FI olmak için bir rating kıstası vardı diye hatırlıyorum. Hiç turnuvaya katılmamış ve dolayısıyla ratingi olmayan birisi nasıl FI olabilir yada ben mi şartları karıştırıyorum. Geniş bir zamanda tekrar inceleyeceğim şartları ancak, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Sayın beyefendi /hanımefendi ,
şahsıma yazmadığınızı belirtmeniz çok hoş . Size teşekkür ederim .Karşılaştığımızdada oynarız . Benim oyuncu olmak istememin temel sebebi yaşımdır .Hocamın tavsiyesidir .Derki bir yaşa kadar master olmadıysanız bu oyunu oynayarak ekmek kazanamassınız çalışmalarım ve okuduklarım beni master yapmaz,yolda çok uzun .Birde hayata karşı hırslar ,birşey yapıyorsam son demini görmeliyim .master olmayacaksam işim orada olmamalı.
Bakınız aynı z 10 yıldır hakemim oyunculara oynadıkları oyundan dolayı saygı duyarım ,yaşını hiç önemsemeden.Bir oyuncuya hele hele oyununu kaybetmiş oyuncuya sen bu oyunu oynama demek ŞİDDETİN alasıdır .Araştırınız herhangi bir oynucuya en ufak bir saygısızlığım olmuşmudur.
Sizlerden rica ediyorum artık yazmayacağım ,sadece size özel yazdım bu satırları haddimi aştıysam affola . Fakat okuyacağım her yazdığınızı .
Size tekrar teşekkür ederim .ok naziksiniz
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Yeni bir Hakemlik Metodu: Sporcuya Şiddet - Yazar: Aydın Karaara - 17-09-2015, 17:48

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi