Antalya karma grup ve teknik kurul
(24-05-2015, 21:24)Hakan Aktaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir şey sormak istiyorum. Ama atışma ve sataşma olarak algılanmasın gerçekten bilmediğim için soruyorum. Karma gruplarda sayıca fazla olan hangi il ise yarışmalar o ilde oynanır diye bir madde varmı? Varsa evet haklısınız. Eğer yoksa ayrımcılık yapıldığını düşünüyorsunuz ve bu konuda haklı veya haksız olduğunuzu söylemem mümkün değil. Böylesi bir maddenin olmaması durumunda Antalya kulüpleri ile teknik kurul arasında çıkan karışıklığa müdahil olmak mantıksızca olur. Benim düşüncemi böylesi bir maddenin olup olmadığını yazıya döktükten sonra sorarsanız size daha iyi niyetli yanıt verebilirim.

şimdi ben çok şey yazdığım için cevap veremiyorsunuz galiba. soru tek ve net, ve kesinlikle sadece size değil, tüm TSF ve TEKNİK kurula.

diğer 4 grupta turnuvalar 4 illi karma gruplar da var, iki illi karma grupta, herhangi birinde bizimkine benzer bir şekilde iki ilde maç uygulaması görüyor musunuz?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Antalya karma grup ve teknik kurul - Yazar: H Mustafa Demir - 24-05-2015, 21:51

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi