Oyunların telif hakları olmalıdır.
(17-09-2015, 23:46)Oktay ERTAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde Whatsapp grubumuzda bir fikir ortaya attım. Alternatif bir Turkbase oluşturalım, bunu ücretsiz bir şekilde paylaştıkça yayalım dedim, bir kişi bile destek vermedi. Devir iletişim devri olmuş biz hala köstebek gibi bilgi saklama peşindeyiz. Bunu başlığı açan zat için söylemiyorum. Partilerini paylaşmayı ve ortak bilgi havuzu oluşturmayı reddeden arkadaşlaradır sitemim.

Sonra "Satrançta neden gelişemioruz?" diye sorarlar. Literatürü gizlenen hangi şey gelişebilmiş bugüne kadar? Önce bunu düşünmek lazım.

Merhaba Kardeşim,
Telefonumu değiştirmiştim, bu arada numaran da gitmiş. Whatsup da mesajını okumadığım için tepki göstermemişim. Ben internette yayınlanmış son 3-4 yıla ne kadar türk oyuncunun katıldığı maç varsa hepsini birleştirdim, isimleri düzelttim, normalize ettim. Eklemeye çalıştım ama olmuyor. Mail adresini gönderen herkese database dosyasını gönderebilirim. ( adresim [email protected]) Daha iyisi yapılıncaya kadar faydası olursa ne mutlu.
Selam ve saygılar
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Oyunların telif hakları olmalıdır. - Yazar: Gokhan_Narman - 20-09-2015, 22:45

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi