BRAVO GENÇLER!
(04-10-2015, 16:18)Nizamettin Güngör Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [size=large][size=small]....Aynı zamanda Balıkesir Satranç İl Düzenleme Kurulu üyesiyim....
....2015 Avrupa şampiyonasına Federasyon daveti ile değil tamamen kendi imkanlarımız ve Balıkesir Altıeylül Belediyesinin destekleri ile katıldık ve şampiyonada yer aldık....
....Federasyonun Facebook sayfasında Federasyonun kendi antrenörleri bahsedilirken bile özel giden antrenörlerden bahsedilmiyor. Hırvatistan'daki Avrupa şampiyonasında çalışmalarımızı, maç hazırlıklarımızı ve analizlerimizi kendimiz yaptık. Maalesef bizim ülkemizde bunlar hep göz ardı ediliyor....[/size][/size]

Hem TSF ve hem GSB elde edilen başarılarla ilgili bir sürü haber duyuru vb. yaptı.
Oysa bu saygıdeğer hocamız ise başarıyı kendi gayretleri ile elde ettiklerini iddia etmiş.
TSF'de görevli olduğunuza göre katılım konusunda TSF'ye müracaat edip etmediğinizi ve varsa aldığınız cevabı da merak ettim ben.
Yazdıklarınızdan tam anlayamadım ama karışık bir durum var sanırım.
Her neyse önemli olan birilerinin bir şeyleri başarıyor olmasıdır. Kendilerini yürekten kutlarım.
Kürsüye tebrikleri toplamak için kimlerin çıktığı çok da önemli değil.
Tüm derece alanları ve antrenörlerini tebrik ederim.
Abdulkadir Bener

Bu Konudaki Yorumlar
BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 01-10-2015, 12:31
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: Ateş Ülker - 02-10-2015, 10:53
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 02-10-2015, 17:54
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 04-10-2015, 16:18
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: abdulkadirbener - 05-10-2015, 17:19
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: Ateş Ülker - 06-10-2015, 23:43
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 07-10-2015, 14:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi