Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Evet, katılıyorum![/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Çünkü söz konusu sitede sizin de tespit ettiğiniz üzere bu tip düzeyli eleştiri yazılarının yayınlanmadığını görüyorum. Yazı sahipleri de aynı durumdan mustaripler.

Demokratik bir yaklaşım göremedim!
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Başlangıçta ciddi olabileceğini düşündüğüm bu site, değerini hızla kaybetti gözümüzde.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Bunu birinci elden yaşamış biri olarak yazıyorum. Yazışmalarım bende saklıdır. Tarafıma verilen cevabi yazı ve arkasından cevap vermeye fırsat verilmeden kapatılan ve kitlenen yazışmalar... Bir zamanların “çanak” yazışmaları ne yazık ki burada yayınlanmaktadır.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Oysa gerçek bir bilgi birikimi olan insanların yazı yazabileceği ve okunabilecek bir sütun olarak gördüğüm bu siteyi, beklentilerin dışına çıktığı, heyecanını kaybettiği çok açıkça tarafgir olduğu için yazı içeriklerini okumaya değer bulmuyorum artık. Ucuz siyasi yaklaşımlardan ne kadar bıktıysak aynısını burada görmek ne kadar heyecan verici olabilir ki?
 Benzer yazılar TSF sitesinde de olabilir. Ama orada yapılmamış şeylerden değil, icraat hakkında bilgilendirmeler var.
 Eski başkan köşesi gibi...

[/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 31-10-2015, 11:55

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi