İl birinciliklerinde yanlışlık ve haksızlık var
(19-12-2015, 16:34)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-12-2015, 23:26)H Mustafa Demi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yas grupları turnuvalarına gittiğim zaman cebimden para çıktığını hiç hatırlamıyorum (1995-2000 yılları arasında, yaş gruplarımda il birincisi oluyordum hemen her zaman, ama bu parayı federasyon tarafından mı ödeniyordu, kulupten mi destekleneiyordu hatırlamıyorum).    Sonra federasyon (ki buradan il yas grupları birincilerinin parasının federasyon tarafından ödendiği aklıma daha yatkın geldi) il birincisi olmanız yetmez, türkiye yas grubu finallerinde ilk 20 ye giren oyuncuların parası ödenecek türü olaylar oldu ve ondan sonra da artık il seçmelerinde yaş grubu birinci olmanızın hiçbir önemini bırakmayan son hale gelindi. kimsenin ödemesi yapılmayacak. yanlış hatırladığım yerler varsa düzeltilebilir, o kadar uzun zaman olduğu için v birazda küçük olduğum için aklımda kalanlar yanlış olabilir.
Bazı konuları yanlış ya da eksik hatırlıyorsunuz.

Katıldığınız yıllarda mutemet yarışma mahallinde ödeme yapıyordu.
Sizin yerinize veliniz, kulüp idareciniz ya da kafile başkanınız almış olabilir.
Ama sizden Sonra da size ya da ailenize göndermesi gereklidir.

Bu sistem bir zamanlar vardır. Sonradan kalktı. Dediğiniz gibi dereceye girenlere orada yerinde ödeme yapıldı.

Ama artık yapılmıyor.
Çünkü yarışmaya giderken il müdürlüğü size ödeme yapıyor.
Kız erkek 12 kategori ( 7-12) de birincilere illerinden ödeme yapılmaktadır.

Bu hak vardır ve veliler tarafından talep edilmeli, il temsilciliğince resmen istenmeli ve alınmalıdır.

Bunu 3 yıldır yazıyorum. Ama burayı beş kişi okuduğu için sadece o beş kişi faydalanıyor.
Belki fazla bile söyledim.

hocam daha önceki yazılardan kacırdıysam bana bununla ilgili link ya da madde yollayabilir misini? özelden de olur buradan da . sonucta yas grupları zamanında verdiğiniz bu bilgi çok önemli. ben de en azından bir şekilde paylaşmaya calısayım bu bilgiyi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İl birinciliklerinde yanlışlık ve haksızlık var - Yazar: H Mustafa Demir - 19-12-2015, 19:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi