Manavgat_2016
Evet, genelde bazı sorunlarla karşılaşildı.

Örneğin benim hiç benimsemediğim bir durum, yıldızlarla küçükleri bir arada oynatmak fikridir.
Bu çok iddialı bir programlama olur.
Çünkü sporcu ve konaklama sayısının artması otel içi trafiği ve sportif yarışma etlinliğini olumsuz olarak etkiler.
Bunun ayrılması lazımdır. Yemekte yer bulabilmek için bazı taktikler geliştirmek ve yenilikler bulmak zorundasınız.

İkinci bir olumsuzluk ise ilk gün yaşanması muhtemel oda problemleriydi. Odaların otel yönetimince çok önceden bakımdan geçmesi gerekirdi. Hava ilk günler çok soğuktu. Bazı odalarda klimaların arızalı olması dikkat çekiciydi. Ancak bu konuda da otel yönetiminin çabalarına tanıklık yaptım. Kalabalık ağırladığınızda bu tip sorunların çıkması muhtemeldir. Geceleri klimalara yüklenen odalar, elektrik kesilmesine sebep oldu. Ancak bu sorunları daha sonra yaşamadık.
Organizasyonun kesinlikle buna dikkat etmesi gereklidir.

Başka bir konu ise emektarların konumudur. Bence bu yarışmanın Ankara'da yapılması düşünülmelidir. Katılımın en fazla olduğu ilin Ankara olduğunu sanıyorum.

Tur ve toplam gün sayıları için yeni bir düzenleme gerekir mi?
Katılımcılardan anket yapılması gerekebilir belki.

Türkiye Kupası ile ilgili gözlemlerde bulunmadığım için bunu en iyi katılanlar anlatabilir.

Selamlar...
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Manavgat_2016 - Yazar: Miyazaki - 24-01-2016, 06:57
RE: Manavgat_2016 - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 03-02-2016, 20:28
RE: Manavgat_2016 - Yazar: Miyazaki - 03-02-2016, 21:35
RE: Manavgat_2016 - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 04-02-2016, 17:23

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi