7 Kasım 2016 tarihinde yapılacak TSF Seçimlerinde Başkanlığa Adayım.
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Ben sn. ŞAHMAT’IN;  ideal, mantıklı ve sağduyulu düşüncelerine katılıyorum.[/font][/size][/color]

[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Ancak her kim aday olursa olsun önündeki değişmez engelin ortak olacağını biliyorum.[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]SEÇİM SİSTEMİ!
...

[/font][/size][/color]

[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Ben çok açık bir şekilde söylüyorum ki; BU KENDİ KENDİSİNİ SEÇTİREN SEÇİM SİTEMİ DEĞİŞMEDİKÇE seçilen bir başkan ve yönetim kurulunun da aynı cendereye düşeceğini düşünüyorum.[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Umarım seçilecek kişiler bu sistemin yerine ideal bir sistem kurarlar ya da bunun yolunu açarlar.
[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Ancak şunu da söylemeden edemeyeceğim…
[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Bu konuda 5. Kasım. 2012’den bu yana ÖZGÜR SATRANÇ FORUM da birkaç üye dışında,  başka bir zeminde bu konunun tartışıldığını,  öneri boyutunda hazırlık yapıldığını görmedim. Ya da ben bilmiyorum.
[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Sistemin ta başından beri kendisini seçtireceğini, bu sayede de seçilen her kim olursa olsun bu sisteme bağımlı olmak zorunda olacağını düşünüyorum. Diğer federasyonlarda olduğu gibi.

[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Umarım ben yanılırım.[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Hayırlısı olsun!
[/font][/size][/color]
[color=black][size=medium][font=Times New Roman]Selam ve saygılarımla.[/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: 7 Kasım 2016 tarihinde yapılacak TSF Seçimlerinde Başkanlığa Adayım. - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 21-09-2016, 11:32

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi