7 Kasım 2016 tarihinde yapılacak TSF Seçimlerinde Başkanlığa Adayım.
Temcit pilavı gibi hep aynı anlamsız söylemin, yani rumuz (nickname) kullanmanın uygun olmadığının döne döne, kısır bir döngü şeklinde tekrarlanması bıktırdı, usandırdı artık.

Demokratik ortamda bu davranışın herkesin düşüncesini özgürce yazma özgürlüğünü engelleyici bir girişim olarak görüyorum.

Özgür Satranç Forum’un kuralları arasında kullanıcı adı seçme özgürlüğü ve hakkı vardır. Bilmiyorsanız açıp okuyunuz. Bu hakkı yok saymak, yanlış olduğunu iddia etmek yaklaşık 1800 üyesi olan Özgür Satranç Forum’un rumuz kullanan çoğunluk üyelerini itmek ve susturmak demektir. Belki de sırf bu aymaz düşünce tavrı yüzünden yüzlerce üye suskun vaziyettedir.

Rumuz kullanan yüzlerce saygıdeğer üyeye sesleniyorum. Hiç kimse sizleri nickname kullanıyor diyerek yargılama hakkına sahip değildir. Ben ki satranç dünyamızın son halkasının küçük bir elemanıyım. Sizler ise benden çok daha fazla satranç ile iç içesiniz. Lütfen çekinmeyiniz, susmayınız, seyirci kalmayınız. Forumda açılan konu başlığını, konuyu esas alarak bir cümle dahi olsa düşüncenizi belirtiniz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: 7 Kasım 2016 tarihinde yapılacak TSF Seçimlerinde Başkanlığa Adayım. - Yazar: Feti - 22-09-2016, 18:31

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi