Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor!
TSF’nin sayfalarında aşağıdaki duyuru aynen yer almaktadır:

"Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gelen yazıya istinaden; Covid-19 virüsü ile mücadelede elde edilen başarı sonucu 01 Haziran 2020 tarihinden itibaren yeni bir normalleşme süreci başlamıştır. 01 Haziran 2020 tarihinden itibaren spor tesislerinde belirtilen dikkat edilmesi gereken hususlara riayet edilerek, spor federasyonlarınca belirlenen branşa özgü özel kurallarda göz önünde bulundurulup, sokağa çıkma yasağı olmayan lisanslı faal sporcuların antrenmanlara başlamaları konusunda gerekli tedbirlerin alınması hususunda izin verilmiştir.

Önemli Not:
18 yaş altı lisanslı sporcularımızın sokağa çıkmalarına izin verilen çarşamba ve cuma günleri 14.00-20.00 arası antrenman yapmalarına izin verilmiştir. İçişleri Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelecek genelgeler doğrultusunda bilgiler güncellenecektir.

Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanan “sağlık yönetimi ve çalışma rehberi” için tıklayınız. (Benim notum: Buradan tıklayamazsınız. TSF'ye gidip tıklayınız. Bir kere tıklamanız yeterlidir. Tıklama sonucu ne olduğunu  hemen anlarsınız.)

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından “antrenmanlar esnasında dikkat edilecek hususlar” için tıklayınız. (Benim notum: Buradan tıklayamazsınız. TSF'ye gidip tıklayınız. Bir kere tıklamanız yeterlidir. Tıklama sonucu ne olduğunu hemen anlarsınız.)

Dünya Satranç Federasyonu, Avrupa Satranç Birliği ve Federasyonumuzun Sağlık Kurulu tarafından belirlenen tedbirler tarafınızca paylaşılacaktır."
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor! - Yazar: Feti - 02-06-2020, 18:42
RE: Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor! - Yazar: Feti - 02-06-2020, 18:56
RE: Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor! - Yazar: Feti - 03-06-2020, 15:51
RE: Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor! - Yazar: Feti - 03-06-2020, 20:27
RE: Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor! - Yazar: Feti - 11-06-2020, 18:12
RE: Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor! - Yazar: Feti - 19-06-2020, 07:55
RE: Yaşasınn! Antrenmanlar başlıyoor! - Yazar: Feti - 19-06-2020, 16:30

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi