SATRANÇ KAMUOYUNA DUYURULUR
(27-07-2020, 12:53)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayatımda ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. Şu ana kadar birçok oyuncuya şaibeli kaybettim. Ben asla 2. bir kişiden ne yardım alırım ne de makina kullanamam. Ama makina kullananlara çok kaybettim. Bu satranç değil bir eğlence oldu artık.

Zaten iyice ağır tempoya düştüm. Bundan 20-30 yıl önceki tempomuz artık yok. Konum mantığına ulaşmak artık bizler için kolay değil. Oyunda olmadık hayaller de görüyoruz. Bir de  internetim sıkıntılı. Dışarıda çay bahçesindeki bozuk bilgisayarlarda oynuyorum. Ortamda aynı anda internete bağlı onlarca telefon ve bilgisayar kullanan insanlar da varken…

Onlarla uğraşırken bir de makinaya nasıl zaman ayırayım? Beceremem ki?

O kadar teknolojik bilgim olsa neden hala 1550 lerde kalıp, onlarca maç kaybedeyim ki?Burası on-line bir platform ve oyun sitesi, her gün yüzlerce kişi üye oluyor, sahte hesaplar açılıyor hile kullanılıyor, hesaplar kapatılıyor.
Önemli olan benim haksızlık karşısındaki tavrımdır. Suskun kalıp kalmamam ile ilgili bir durum bu. Yani kendimle ilgili onlarla değil.

Sahtecilik yapanlar ile centilmence ve sportmence satranç oynayanların arasına somut bir ölçek konması gerek.
Onlarca şüpheli maç kaybettim. Rakiplerimin hesapları silinmedi.
Ama bir şikayet üzerine hesabım silindi. Bunun açıklamasını da siteye defalarca sormama rağmen yapamadılar şu ana kadar.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
SATRANÇ KAMUOYUNA DUYURULUR - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 27-07-2020, 12:32
RE: SATRANÇ KAMUOYUNA DUYURULUR - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 27-07-2020, 12:54
RE: SATRANÇ KAMUOYUNA DUYURULUR - Yazar: kaissa74 - 27-07-2020, 22:21
RE: SATRANÇ KAMUOYUNA DUYURULUR - Yazar: satıreng - 01-08-2020, 23:47
RE: SATRANÇ KAMUOYUNA DUYURULUR - Yazar: nurkuti - 07-10-2020, 13:06

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi