Dokunulan Taşa Oynamama :))
Sayın Hakan Oluç,
Öncelikle her şeyi isim ve adres göstererek anlatmanız yanlış..Başınıza gelen olay doğruysa geçmiş olsun..Fakat şahitler doğrultusunda karar alınması sizce doğru mu?O şahitlerin sizi tanımadığını ispatlamanız falan filan bunlar boş şeyler..Adı geçen şahsı da sizi de tanımam.İsimlerinizi ilk defa duydum ve muhtemelen zayıf isim hafızam sebebiyle birkaç dakikaya unutacağım.Suçladığınız şahsın bu forumdan haberi olmayabilir, bilgisayardan falan da haberi olmayabilir, hiç fark etmez..Siz kendisine cevap hakkı doğuracak bir yazıyı belki hayatının sonuna kadar görmeyeceği bir internet sayfasında isim vererek yazıyorsunuz..
Ben üstteki yazıyı okuyunca sizin maçı kaybettiğinize kesin gözüyle bakmaya başladım.İçi yanan birinin o sinir bozukluğuyla karaladığı bir yazı...Rakibinizin ismini foruma siyah kalın harflerle yazmışsınız teşhir etmek için..Foruma yeni üye olmuşsunuz ve ilk yazdığınız yazı bu..
Bu yaptıklarınız, sizi -iddia ettiğiniz üzre- kandıran kişinin davranışları kadar yanlış değil midir?Bu nasıl bir kin, nasıl bir nefrettir?Sizi sağduyulu olmaya davet ediyorum.Adalet istiyorsanız yanlış yerdesiniz.Burada biz insanları yargılamayız.Kimse de hiçbir yerde yargılayamaz.Kendi mahkemelerinizi kendi içinizde kurun, kendi içinizde tüketin..Başkalarını düşmanlarınızla olan husumetlerinize ortak etmeye kalkmayın..Başınıza gelen olay gerçek bile olsa bu olayı o an orada çözmeliydiniz..Buraya yazarak ancak tartışma ve kavga ortamı yaratırsınız veya kendileri hiç bu yazıları okumazlar ve bizlerin bilinç altında bir hileci olarak ismi kalır beyefendinin...
Bunlara gerek yok..Yazınızı düzeltirseniz centilmenlik naralarınızın altında beyefendi bir kişiliğinizin olduğunu ispatlamış olacaksınız..
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Dokunulan Taşa Oynamama :)) - Yazar: Kataran - 07-07-2008, 22:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 07-07-2008, 23:18
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 08-07-2008, 11:11
... - Yazar: ibrahimethemAy - 08-07-2008, 13:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Harun Taner - 08-07-2008, 14:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 08-07-2008, 16:18
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 09-07-2008, 00:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kataran - 13-07-2008, 15:10
.... - Yazar: ibrahimethemAy - 14-07-2008, 22:03
ulüp - Yazar: yasinrifatsarp - 14-07-2008, 22:37