YUH YUH 2
Değerli Dostlarım,
Seçimlerle ilgili görüşlerimi çeşitli forum ortamlarında aktardım. Yukarıda iki arkadaşımızın yazdıklarını okuduktan sonra bir değerlendirme yaptım.Bugüne kadar Ali Nihat Yazıcı'nın despotluklarını ve kötü yönetimini değerlendirince, satranca ne verdiği ne götürdüğünü hesaplayınca, Türk Satrancının ancak ALİ NİHAT YAZICI oradan uzaklaştırıldığı ve icraatlarinin hesabı sorulduğu vakit bir yerlere gelebileceği inancını taşıyorum.
Ali Nihat Yazıcı yukarıda Cesim arkadaşımızın son derece açık biçimde dile getirdiği gibi Ali Nihat Yazıcı'nın kendi ifadesini de göz önüne alacak olursak gelecek dönemdeki gelirlerin önemli kısmının bu beyefendinin ihtirasına kurban gideceği açıktır.
Ali Nihat Yazıcı ergeç yaptıklarının hesabını verecektir. Bir an önce oradan gitmelidir. Ortak payda bu adamdan kurtulmak olmalıdır!!!! Herkesi tekrar düşünmeye davet ediyorum.
TSF Yönetim Kuruluna asla uygun bulmadığım Suat Atalık, Tolga Demirel ve Cem Yıldırım isimlerinin Tam zamanı ekibinin listelerinde olmaması sevindirici gelişmedir. Bu kişilerden TSF başka türlü de elbet yararlanabilir. Yönetim Kurulunda satranç camiası tarafından bilinen, sevilen ve güvenilen isimlerin olması güven vermektedir.
Seçimler Türk Satrancına hayırlı olsun!!
Sevgi ve saygılarımla
H. Sertaç Dalkıran
hsdalkiran

Bu Konudaki Yorumlar
YUH YUH 2 - Yazar: cesim - 05-11-2008, 22:55
TSF FORUMDA SİLİNEN MESAJIM - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 06-11-2008, 08:32
Ali Nihat Yazıcı Mutlaka gitmeli - Yazar: hsdalkiran - 06-11-2008, 22:55

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi