Sayın Solakoğlu ile röportaj hakkında!
[color=red]Soru:[/color] Yaş grupları satranç turnuvasının yapıldığı dönemde, bu röportajın yayınlanmasının amacı nedir?

[color=red]Yanıt:[/color] Yaş grupları satranç turnuvası, tahminim o yöndedir ki, veliler ve sporcular tarafından www.tsf.org.tr sitesinin en çok ziyaret edildiği dönemlerden birisidir!Bu dönemde pek çok veli bu siteyi ziyaret etmek durumundadır, çünkü başvurular konusunda ve buna benzer pek çok konuda bu siteden bilgi almak zorundadırlar!
Böyle bir dönemde Sayın Atalık ile ilgili bir röportaj yayınlamak pek çok genç satranççı ve onların velilerini etkilemeye yönelik bir hamle değil midir?

Sayın Akman sorması gereken soruları sormuştur, burada tartışılması gereken, Sayın Atalık'a cevap hakkı verilmeyişidir!Sayın Solakoğlu: "Suat Atalık'ın yirmi yıldır kavgalı olmadığı milli sporcu ve yönetim yok!" derken bir belge sunmuş mudur?Sunmadıysa neden Sayın Atalık'tan belge istenmektedir.

Ben Sayın Akman'ın, tekrar söylüyorum, konunun akışına göre sorması gerektiği tüm soruları sorduğunu düşünüyorum.Bunda bir sıkıntı yoktur.Ama Sayın Solakoğlu'nun cevapları düpe düz skandal niteliği taşımaktadır!

Bence TSF bu yanlışı düzeltmelidir!Bu da ancak ve ancak, Sayın Atalık ile bir röportaj yapıp, aynı iddialara aynı sitede aynı dönemde yanıt verme hakkını göz ardı etmemeyle olur.

Sayın Akman ile Sayın Atalık röportaj konusunda bir sıkıntı yaşarlarsa ben bu röportajı yapmaya talibim!Ben veya bir başkası da bu röportajı yaparak siteye konulması için Sayın Akman'a teslim edebilir diye düşünüyorum.

Bunun da olmayacağından eminim!Ama biz söyleyelim de yapmasınlar!

Saygılarımla...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi