Acil Kan ve Trombosit
Beni tanıyanlar bilirler. Ben turkishline grup üyesiyim. Anlayacağınız 3 gün önce bana e-posta geldi. Yaptığım araştırmada yapılan acil çağrının doğru olduğunu öğrendim. Lütfen imkânı olanlar bu çağrıya duyarsız kalmasın.

********************************************************************************************************

Değerli Üyemiz,

Okmeydanı SSK Hastanesinde yatmakta olan hastamız Ramazan SEVÜK için acil AB RH Negatif Trombosit aranmaktadır. İlgilenen gönüllülerimiz lütfen bu e-postayı büyük mail guruplarınızla paylaşarak gerekli olan trombosit ihtiyacının en kısa sürede bulunmasını sağlayalım.

İletişim telefonu 0535 462 63 17

Not Trombosit Bağışında bulunmak isteyen gönüllü arkadaşlarımız yukarıda bulunan iletişim telefonu ile lütfen iletişim kurunuz.

Desteğiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Büşra ATAŞ
Halkla İlişkiler (İstanbul/Gönüllü İletişimleri)

LÖSEV İstanbul Lösemili Çocuklar Evi
Konaklar Mah. Çamlık Cad. No7 3. Levent / İSTANBUL
Tel 0 212 268 59 40 Faks 0 212 268 59 28
www.losev.org.tr [email protected]

LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı
İlkadım Sok. No14 GOP/Ankara
Tel 312 447 06 60 Faks 312 447 68 33
www.losev.org.tr [email protected]

Bağışlarınız İçin ortak hesap numaramız 0660’dır. Tüm bankalardan havale ücreti ödemeden 1 YTL bile bağışlayabilirsiniz.
Unutmayın ki bağışlarınız hayat verecektir.
Ara
Bana yine üye olduğum Turkish Line grubundan Trombosit için mesaj geldi. Lütfen bu acil çağrıya duyarsız kalmayalım. İnşallah minik Nehir eski sağlığına en kısa zamanda kavuşur.

********************************************************************************************************************

Minik Nehir henuz 4 yasinda, gecen hafta all (losemi) ile teshis edildi. sitemiz uyelerinden birinin yegeni. Kemoterapiye basladi bile ancak trombosit gerekiyor. kan gurubu AB -(negatif) Acıbadem Kozyatağı Hastanesinde yatıyor (Anadolu yakasında) hastane erkek donor olması gerektiğini söyledi.. Nehirin babası Hamdi Aykol 0532 274 38 00 Bu mesaji cevrenize yayarsaniz cok sevinirim, bugun yarin olmasa da belki gelecek hafta size ihtiyaclari olabilir...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi