ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ WEB SAYFASI AÇILDI !
Antalya Satranç İl Temsilciliği resmi web sayfası açılmıştır.

Antalyalı satranç severler http//www.antalya.tsf.org.tr adresinden sayfaya ulaşabilirler.
Ara
Ben internet sitemizi ziyaret eder etmez hemen sol tarafta bulunan KATEGORİLER -> Tarihçemiz yazısını tıklattım. Çünkü 2008 yılının Ağustos ayında komşumuz Y. Mert Eken aracığıyla fotoğrafları Antalya Satranç Eğitim Merkezine ulaştırmıştım. Anlayacağınız efendim, asıl ben teşekkür ederim. İnanın gurur duydum. Tabii önümüzdeki günlerde düzenlenecek 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç turnuvasına yıllar sonrada olsa tekrar katılmayı isterim. Ancak ikiz kız kardeşim ikinci kez Anne adayı ve tabii yeğenim Ceren’e baktığım gibi, kardeşiyle de ilgileneceğim için satranç çalışmaya pek zamanım olmayacak. Yani bilgisayarla satranç çalışmak yerine, başkalarıyla internet aracığıyla konuşmaktan başka hiçbir şey yapmıyorum. Evet, şimdiden bebek elbiseleri alınmaya başladı. İnşallah diğer 5 yeğenime satranç oynamasını öğrettiğim gibi, 6’ncı yeğenime de öğretmek nasip olur bana.

Sözün kısası Yeni kurulan internet sitemiz hepimize hayırlı olsun. İnşallah en kısa zamanda Antalya Satranç Sarayı da kurulur. Birde Antalyalı Bedensel, Zihinsel ve Görme Engelliler için satranç kulübümüz olursa her şey daha güzel olur değil mi?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi