RAMAZAN SAVAŞ SPOR KULÜBÜ
Antalya Satrancına renk katacağımıza inandığım kulübümüzü kurduk.İyi şeyler yapmak ve iyi olarak anılmak için bir adım attık.İnandığımız ve birlikte olduğumuza inandığımız yönetim kuruluna bu kulübü kurmamızdaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.Amaç belli,öncelikle okulumuzda satrancı sevdirmek ve daha çok sayıdaki çocuklarımıza düşünmeyi öğretmek için yola çıktık.Düşünen bir nesil mezun etmek en büyük amacımız,böyle olunca da okulumuzun eğitim seviyesinin artacak olması bizleri fazlasıyla memnun edecektir.
Unutmayalımki çocuklar yarınımızdır.
Biz bu yola Düşler sokağından çıktık.Bizi o günlerden bugünlere getiren Zafer ve Umut hocaya,Zaferlerin bıraktığı yerden devam ettiğimiz ve her zaman desteğini alabileceğimiz Antalya nın ve Türkiye'nin gururu Barış Esen'e ve Ayrıca bizden her türlü desteğini esirgemeyen ve kulübümüzün kurulmasında büyük katkısı olan sevgili Abidin Ünal Hocamıza teşekkür etmek istiyorum.
İYİKİ VARSINIZ...

HASAN FEHMİ ARAT

[color=orange][/color][color=orange][/color][color=darkred][/color][color=darkred][/color][color=orange][/color][size=18][/size]
Ara
Çok "inançlı" başladığınız belli, dilerim böyle de devam eder... Hüseyin Aktaş
hasan Bey
Ramazan savaş yıllardır satrancın içindeydi böyle bir klüb şartı verdiğiniz uğraştan dolayı sizi tebrik eder umarım sizi süper ligte görürüz yakın zamanda.
Ara
Ramazan Savaş Satranç Kulübünü kutluyorum. Başarılar diliyorum. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Ara
Sevgili satrançseverler

Ramazan Savaş Spor Kulübünün web sayfası açılmıştır.
[color=blue][/color]http://www.ramazansavassporkulubu.blogcu.com

Saygılarımızla

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi