Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun!!
Bütün satranç camiasının Ramazan Bayramını kutlar,bayramın camiamıza sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.
FI-NA İhsan KILIÇ - Siirt
nice mutlu,güzel bayramları beraber,sağlıklı gecirmek dileğiyle
bir nefesine muhtacız
Ara
bayramınız mubarek olsun saglıklı nice bayramlara
Ara
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Bayramınız mübarek olsun
İbrahim Tofan
Ara
Tüm Satranç Ailemizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Sevgi ve Saygılarımla,
Ara
Bir çocuğun yüzündeki gülümseme kadar sıcak, içten, temiz ve masum gülümseyin bugün. Geçmişinizi hatırlayın; avucunuza doldurulan rengarenk şekerleri, tertemiz mis gibi ütülü mendillerinizi... Geleceğinizi hayal edin. Hayallerinizin size ne kadar yakın olduğunu fark edin. Ama çocuklarınızı, sizin çocukluğunuzdaki bayramlardan mahrum etmeyin. Sevgi dolu, umut dolu, şeker tadında bir bayramı sevdiklerinizle birlikte geçirin.. Şeker Bayramınız Kutlu Olsun )
Ara
Camiamızın Ramazan bayramını içten dileklerimle kutlar, sağlık mutluluk ve başarılar temenni ederim.
Ara
Tüm Alem-i İslam'ın Ramazan Bayramı mübarek olsun![/b]
Ara
Sevgili Arkadaslar,
Seker Bayraminız güzel geçsin...Çocuklugumuza gidelim...Bayramlik ayakkabilarimizi başucumuza koyup uyudugumuzu; boyali macunlari, salincakları anımsayalim. ..Harçliklarımızı nasıl biriktirdigimizi; sonra Bayram Yeri' ne gidip gönlümüzce harcadigimizi da...

Bayram kutlamalarinin, cep telefonlarinin bip bip sesleriyle yapilmadigi o güzel günleri düşünüp, daha sicak iletisimlere yönelelim...

Bir anı'mı paylasmak isterim: yıllar sonra rastladığım çocukluk arkadasımdan, (bu karsilaşmamızdan kısa bir süre sonra) cep telefonuma bayram kutlamasi gelmisti...Çok sevindim. Hemen telefon edip tesekkür etmek istedim.

Telefonda, " Ha! dedi, topluca atmistim o mesajı... Farkinda bile değildi, bana mesaj yolladığının...Nasıl üzüldügümü anlatamam...

Seker Bayraminizi kutlariz.

Selam ve sevgilerimizle
ÜSED- İZMİR
üçyol
satranç spor kulübü
derneği

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi