TSF Sitesin de 2008 Genel Kurul videosu niye yok??
Değeli Özgür Satranç Forum yöneticileri; TSF' nin web sitesinde ki talep ve istekler için verilen mail adreslerine sizlere aşağıda kopyasını sunacağım mailimi gönderdim. Fakat herhangi bir cevap alamadım.

'' Sayın yetkili;

2008 Olağan Genel Kurulun da Sayın Ali Nihat Yazıcı , Ferit Çömez , Tahsin Aktar, Murat Kul ve olanaklı ise diğer konuşmacıların delegelere yönelik konuşmalarını izleye bilmek için web sitesinde ki kayıtlara baktım.

Fakat görüntüler bir yanlışlık sonucu eksik yayınlanmış sanırım.Genel kurulun tamamını izleye bileceğimiz bir video eklenirse memnun olurum.

İyi çalışmalar.

Eray Selim Er. ''

Bunu istememin sebebi mail adresime gönderilen ve TSF yönetimine yönelik irdelemeler içeren iddialı bir yazıda önemli verilerin bu genel kurulda ki yapılan konuşmalara dayandırılıyor olması.

Aynı kişi 2008 Genel Kurulu' nu salonda izlemiş.Bazı arkadaşlarıda web sitesinden canlı olarak izleye bilmişler.Genel Kuruldan sonraki haftalarda da bu video bir süre izlenebilmiş.Fakat daha sonra bir şekilde kalkmış.

Sizlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir araştıma yazım var.Bana mail gönderen kişi bu video kaydını kopyalamış olabilecek kişilerin isimlerini de söylüyor.Fakat hiç biriyle tanışmadığım için kendilerine ulaşmayı denemeyi son seçenek olarak deneyeceğim.

İlğiniz için peşinen teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın.
Ara
Onbeş gündür Tsf'den ve beş gün önce Özgür Satranç Forum yöneticilerine hitaben bu foruma yazdığım yazıma herhangi bir cevap alamadım.

Bu genel kurulda yapılan konuşmalarda bügün bilinmesinde sakıncalı olan birşey mi var.2008 GENEL KURULU izleyenlerin hafızasında kalanlar ile birlikte tarihin karanlık sayfalarında karakayıp mı olsun?

Niye!?

(( Bu forumda ki ''TSF bilgi alma, istek ve öneriler bölümü'' Tsf' nin istek, başvuru, bigi edinme linkleri gibi sembolik değildir umarım.Mail adresimede Forumdaki mesaj kutumada hergün bakıyorum.İnsan bir cümlelik bile olsa ilğilenildiğini hissedecek bir yazıyı görmek istiyor. ))
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi