İstifa
Değerli Satranç severler
5 yıldır yürütmekte olduğum Muş Satranç İl temsilciliği görevimden yaklaşık bir buçuk ay önce istifa ettim.Yeni İl Temsilcisi arkadaşım, TSF web sayfasında İl temsilcileri listesine eklendikten sonra,birçok arkadaşım arayıp nasıl ayrıldığımı sordular.Daha doğrusu görevi bıraktığımı mı yoksa görevden alındığımı mı sordular.
Son Federasyon seçiminde genel kurul üyesiydim ve açıkça Sayın Veli Ozan Çakır'ı destekledim.Ve benim seçimdeki rolümü bilen bu arkadaşlar doğal olarak görevden ayrılışımı seçimle ilişkilendiriyorlar.
Ben il temsilciliğinden ayrılmamın seçimlerle hiç bir alakası yoktur ve bir zorlamayla olmamıştır.Tamamen kendi isteğim ve işlerim yoğunluğu nedeniyle olmuştur. Zaten ben daha önce de istafa etmiş ve bu istifam GSM tarafından kabul edilmemişti.
Saygılarımla...
Ara
Benden sonra İl Temsilciliğine atanan Nevzat Yonat kardeşimiz de yaklaşık bir ay önce istifa etmiş. Sayın Ali Nihat Yazıcı'nın ve İl ve Bölge Temsilcileri Kurulu Başkanı Halil Hilmi Darı'nın bu konuyla ilgilenmesi gerekir. Görevi bıraktırmak veya aldırmak varsa en kısa zamanda bu boşluğu da doldur(t)mak lazım...
Ara
Muş ilimizde münhal olan il temsilciliğine ERKAN ASYA adında bi arkadaşımızın atandığını duydum. Başarılar diliyorum kendisine
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi