TSF "marketing" Sunar:
.

Sayın Aktaş bu güzel başlığı açarda, sıfat zengini yönetim temsilcileri başlığın hakkını vermez mi?

Verir tabi!

www.izmir.tsf.org.tr/2010/11/satranc-a-s-urunleri/

Satranç A.Ş. Ürünleri
Sayın İl Temsilcimiz, Bölge Temsilcimiz, Federasyon Yetkilimiz,

İlk kez size federasyon başkanı unvanı dışında bir unvan ile sesleniyorum. Türkiye Satranç Federasyonu, 2008 yılında seçim kampanyası içerisinde anonim bir şirket kurma ve satrançla ilgili ticari faaliyetlere girme konusunda söz vermişti. Federasyonumuz, 2010 Haziran ayında Satranç Anonim Şirketini kurdu. Bu şirketin 1000 hissesi var ve 996sı TSF?ye ait. 4 hisse de, yönetim dışındaki 4 arkadaşımıza sembolik olarak verilmiş durumda.

Satranç A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak, yönetimi, TSF yönetiminden üyelerden oluşan ve tamamen fahri olarak yönettiğimiz Satranç A.Ş.?nin ilk ürünü, yine tamamen tasarımı kendimize ait olan çok kaliteli satranç takımları üretmek oldu. Ekte bu ürünlere ilişkin bilgileri bulmanız mümkün.

Şirketimizin şu anda Genel Müdürü Ümit Özkan?dır. [email protected] ya da 0 532 4069390 nolu cep telefonundan Genel Müdürümüze ulaşabilirsiniz.

Genel Müdürümüz ekte görülen fiyat çizelgesinde bulunan ürünleri sizlere sunmaktan mutlu olacaktır. Tüm ürün siparişlerinizde Satranç A.Ş.?nin hizmetinizde bulunduğunu belirtir, yaklaşan Kurban Bayramınızı kutlar, sağlık, başarı ve esenlikler dileriz.

Ali Nihat YAZICI

Satranç A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı

Düşündüm, düşündüm, düşündüm..... nutkum tutuldu; yorum yapamadım. ( ALLAH'IM KÖR ET BENİ!! )

----------------------------------------------------------------------------------------

Özel not:

Dikkatinizi çekerim! Bu yazı http://izmir.tsf.org.tr/ Resmi web sayfasında Birol Yüce isimli ''satranç gönüllüsü'' tarafından 13 Kasım 2010 – tarihinde; saat 23:19'da yayımlanmış.

İzmir'in Türkiye satranç ortamından farkını ve bizim ayrıcalığımızı kolayca anlayın diye sakince ve üzerine basa basa tekrar vurgulamaktan gurur duyarak söylüyorum ?!

........tsf.org.tr alan adlı tüm il web sayfalarını gezdim. Bu erken bayram kutlaması, özel pazarlama, ( kapıya özel diyelim.! ) özel özel vede güzel açıklamalar; ...............Sadece ve ve Sadece............. biz İzmir'lilerin web sayfasında var.

Ben düşündüm.!

Birazda siz düşünün..
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
TSF "marketing" Sunar: - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 14-11-2010, 12:21
Düşündüm..., düşündüm......, düşündüm....... nutkum tutuldu; - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 14-11-2010, 22:01
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 24-01-2011, 14:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi