DENENTLEME RAPORU SONUÇ- 1
Oktay ERTAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Yazınızdan dolayı tebrik ederim sayın Bahtiyar.
Fevri çıkışların ve bireysel atışmaların dışında Mali Genel Kurula yönelik somut bilgiler görmek yararlı oldu.
Nelere itiraz edildiği ve başka nelere itiraz edilebileceği bu şekilde daha iyi anlaşılmaktadır.

Üstüme alınıyorum ama... Kime bu taşlar? Big Grin

Bir önceki iletide de Sayın Aydoğdu "karşılıklı yüzeysel atışmalar" demişti...

Her iki arkadaşımızın da anlatmak istediğini anladığımı, bildiğimi sanmakla birlikte, arkadaşlarımız kendilerince "yüzeysel atışma, fevri çıkış, bireysel atışma" kavramlarıyla neyi kastetiklerini açıklamalıdırlar.

Yalnızca matematiksel ifadeler mi somuttur? Sözlü anlatımlar somut olamaz mı?

Buradaki anlatımlardan ben, sözel anlatımların yüzeysel okunduğu, hatta bunca zamandır yazdıklarımızın hiç okunmadığı yargısına ulaşıyorum. Hem Aydoğdu'nun hem de Ertan'ın iyi bir okuyucu olduklarını bildiğim halde, kendimi bu yargıdan kurtaramıyor ve kendimde bir suçluluk duyumsuyor, ama bunu da haketmediğimi düşünüyor ve biliyorum!...

Keza, denetleme kurulu raporları TSF web sayfasında yayınlandı. Her ne kadar bazı işler uzmanlık istiyorsa da, eğer okuyucular ve delegeler zahmet edip okumuyor, bir kaç kişinin rakamları somutlamasına bakıyorsa yalnızca, işimiz yine zor görünüyor. Hiç olmazsa satranççılar bunu yapmasın bu ülkede.

Son olarak, bu rakamların ortaya dökülmesine neden olan süreç, sanırım "fevri çıkışlar ve yüzeysel atışmalar süreci" olsa gerek. Ne dersiniz?...
Atışmış olabiliriz, ama atmadık!...

Bu Konudaki Yorumlar
DENENTLEME RAPORU SONUÇ- 1 - Yazar: bahtiyar - 18-11-2010, 00:16
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 18-11-2010, 00:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 21-11-2010, 23:05
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 22-11-2010, 12:20
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 22-11-2010, 15:57

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi