Değerlendirme
Merhabalar Kuvay bey,

Öncelikle beni yanlış anladığınızı belirtmek isterim. Bunda benim de hatam olmuş olabilir kendimi doğru ifade edememiş olabilirim, doğrudur. Fakat tek amacımın doğruları öğrenmek olduğunun takdir edersiniz ki siz de farkındasınız.

Yazımda belgenin içeriğini ‘’Başkanın söylemi’’ şeklinde belirttim ve aynen aktardım. Herhangi bir şekilde suçlama gibi bir amacım olmadı olamaz da. Ben, tartışılarak ve konuşularak doğruya ulaşılabilineceğine yürekten inanırım. Bu sebeple muallakta kalmış olan konularda tartışma zeminleri yaratmaya çalışırım.

Yazımın son cümlesinde şöyle bir bölüm var ‘’Sn. Kuvay Sanlı evet doğrudur veya hayır şu şu sebeplerden ötürü yalandır şeklinde bir açıklama yaparsa çok sevinirim. ’’

Peki neden bu yazıyı yazdım?

Kendimi Sn. Kuvay Sanlı’nın yerine koydum. Benim hakkımda bu tarz iddialar ortaya atılmış olsa o ortamda karşılığını vermek isterdim. Buna bir örnek vermek istiyorum.

‘’Sayın Tayfun Türker, Deniz Gençlik Spor Kulübü’ne 17.000 TL’lık yardım yapıldığı iddiaları karşılığında ‘divan başkanı söz vermemesine rağmen’ Genel kurulda kendisine insanın doğası gereği verilmiş olan özelliğini kullanmıştır ve haklı bir şekilde bağırarak (Bazen bağırmak da doğrudur) bunun yalan olduğunu taraflı tarafsız herkese anlatmıştır.’’

Sn. Kuvay Sanlı o ortamda başkan kendisine öyle mi Kuvay bey? dediğinde ben Kuvay bey'in ayağa kalkıp HAYIR! Demesini beklerken EVET demişti. Bu belki bir protestoydu bilemiyorum.

Başkanın konuşmasından sonra Kuvay bey söz istemişti, divan başkanı söz vermeyince sonrasında herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.

1 haftadır Sn. Kuvay Sanlı’nın açıklama yapmasını bekliyordum çünkü kendisine de mali genel kurul sonrasında belirttiğim gibi federasyonumuzun bir asbaşkanı hakkında bunları duymaktan dolayı üzgünüm. Ve sonuna kadar bunun bir açıklaması olduğuna inandım, inanıyorum.

Bu yazıyı yazmak zorunda kaldım çünkü Sn. Kuvay Sanlı’dan bir haftadır beklediğim değerlendirmeyi alamamıştım. Bugün aldım kendisine teşekkür ediyorum.

Not: Beni tanımayanlara kendimi tanıtmak isterim 19 yaşındayım ODTÜ makina mühendisliği'nde okuyorum ve 14 yıllık bir satranççıyım. Hepiniz gibi ben de bir satranç aşığıyım. Kimseden hiç bir beklentim yok tek gayem Türk satrancına hizmet etmek.

Sevgiler...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Değerlendirme - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 04-12-2010, 18:42
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Deniz BAŞ - 04-12-2010, 19:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 04-12-2010, 20:29
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 04-12-2010, 23:18
evet - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 04-12-2010, 23:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 04-12-2010, 23:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 05-12-2010, 01:40

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi