YETKİSİZ İMZA KONUSU
Bahtiyar Bey,

Konuya ilişkin açtığınız başlık yanlıştır. Dünya Şampiyonası için federasyon başkanı ve diğer kişilerin bilgisi dahilinde imzaladığım konaklama sözleşmesi sırasında:

1. Federasyonun yönetim kurulu üyesiyim ve asbaşkanıyım.
2. İmzam Ali Nihat Yazıcı adı altında olduğu gibi sizlerle önceden paylaştığım örnekte olduğu gibi farklı imzalar değildir. Kendi adım ve kendi ünvanımla imzalıyorum.
3. Bursa Dünya Takımlar'da federasyonun resmi "turnuva organizatörü" olarak imzalıyorum.
4. İmzalanan hizmetler memnuniyetle alınıyor. Ödemeler yapılıyor. Benim bir beş yıldızlı şehir otelinden aldığım indirim, toplamda %50'dir. Acenta rakamı üzerinden bu indirimdir söz konusu olan. TP fiyata bir bakın. Otel burada sponsorluk üslenmiştir. Gene benim girişimlerimle gerçekleşmiştir bu.
5. Bursa Dünya Takımlar için Bursa'da en az 30 gece konaklamışımıdır. Federasyona bir lira, yol, konaklama, yeme - içme hatta bir çay faturası dahi yansıtmamışımdır. Benim ne denli özveriyle bu işleri yürüttüğümü Ali Nihat Yazıcı en iyi bilmektedir.

Tam yetkiyle imzalanmıştır tamamı. Hukuken durum budur.

Sadece Bursa Dünya Takımlarla ilgili bazı gerçekleri "Yazıcı'nın ortaya koyduğu seviyede" ortaya koysam, tahmin edebileceğiniz bir iki arkadaş hoş durumda kalmayacaklardır.

Yazıcı kendisi hakkında evrakla sabit ortaya çıkan konulara yanıt veremediği için, bu işlerde karşısına dikilen kişiye saldırmayı yöntem olarak seçmiştir.

Saygıyla...

Kuvay Sanlı
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
YETKİSİZ İMZA KONUSU - Yazar: bahtiyar - 13-01-2011, 13:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 13-01-2011, 14:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 13-01-2011, 14:20
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 13-01-2011, 16:52
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 13-01-2011, 20:12
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 14-01-2011, 10:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi