Satranç Konulu Karikatür Yarışması
Satranç Akademisi tarafından yapılan Satranç konulu fotoğraf yarışmasının ardından bu sefer de, Türkiye geneli satranç konulu karikatür yarışması başlatıyorum.

Yarışma ödülleri ve teknik şartlar kısa zaman içinde yayınlanacak olup, serbest teknik ile çizilecektir. Benim daha evvel çizdiğim, daha sonra da bir karikatürist arkadaşıma çizdirdiğim satranç konulu karikatürüm aşağıdadır.

Karikatür yarışması afişinde de yer alacağından bu çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. Tüm kullanım hakkı Satranç Akademisine ait olduğundan, kaynak belirtilerek kullanmanızda sakınca yoktur.

Magnus_Carslen.jpg
Menderes Sargın
Satranç Akademisi
Eğitim Merkezi
Ara
Karikatür yarışmamız da fotoğraf yarışması ile aynı tarihte başlayacak ve aynı tarihte bitecektir. Ödüllü yarışmamıza sizlerin ve öğrencilerinizin katılımını beklerim.
Menderes Sargın
Satranç Akademisi
Eğitim Merkezi
Ara
tara0001.jpg

1983-84 yıllarından GIRGIR dergisinden bir karikatür :-)
Ara
Çok güzel. Paylaşım için teşekkürler. Ben de satranç ve diğer spor karikatürlerinin koleksiyonunu yapıyorum.

Konya'da 2-3 Temmuz'da yapacağımız Chessbase ve Satrançta teknoloji kullanımı çalışmasına gelirken yanımızda eğitim kaynaklarını ve karikatürleri de getireceğim. Orada olursanız ya da siz de eğitime gelirseniz görüşmüş hem de elimizdekileri paylaşmış oluruz.

Sağlıcakla kalın.
Menderes Sargın
Satranç Akademisi
Eğitim Merkezi
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi