ANLAM VEREMİYORUM
satranç düşünce gücüdür diyoruz bu sistem üzerinden hareket ediyoruz gerek oynamak olsun gerek eğitmek olsun yahut bunları kapsayan organizasyonlar yapmak hepsi ayrı bir güzellik çok merak ediyorum sayın SELÇUK BÜYÜKVURAL izmir open turnuvası ramazan bayramına denk getirilmesi nasıl bir düşünce tarzı olabilir anlamıyorum bayrama denk gelmesi o kadar onemli değil peki izmire gitmek için hangi yola başvuracaz hava yolları o tarihte en ucuzu 400 450 tl otobüslerde yer yok e bu turnuvaya nasıl gireceğiz bu tarihe denk getiren sayın BÜYÜKVURAL bunada bir çözüm bulursa ayrıca sevineceğiz tabi türk satrancı adına yapılmış bir turnuva ise saygılarımla
Ara
biraz abarttiniz galiba

1. bayramin ücüncü ´ve son günü
2. pegasus da biletler 100 lira civarinda bulunuyor. otobüsle daha ucuz ve eminim ki onlar da dolu degil Smile
Ara
Halis bey, Ramazanın yaz mevsimine gelmiş olması satranç için büyük bir dezavantaj. Fakat yapacak birşey yok. Çünkü sizin de bildiğiniz gibi Türkiye'deki büyük turnuvalar genellikle yazın yapılır. Ve Çanakkale, İstanbul, İzmir, Konya-Mevlana bunlar neredeyse arka arkaya sıralanır.

Demek istediğim bayramla çakışmış olabilir doğrudur fakat turnuvanın koordinatörünün Selçuk Büyükvural olması bütün ayarlamaları tek başına yaptığını göstermez. Bu tarih ayarlanmadan önce üzerinde çok düşünülmüştür diye düşünüyorum.

Şimdi ulaşım konusunda ben İzmir'de yaşayan biriyim ve bu güne kadar birçok bayram geçirdim fakat İzmir'e gitmek isteyip de gidemediğim hiç olmadı. Nerde yaşadığınızı tam bilmiyorum fakat basit bir örnek vermem gerekirse Ankara'da okuyorum şu an ve Ankara otogarından(AŞTİ) her saat başı farklı farklı birçok firmanın İzmir'e otobüsü var. Sizin şehrinizden olan direkt İzmir otobüsleri dolmuş olabilir bilmiyorum fakat bir aktarma yaparak da ulaşımı sağlayabilirsiniz.

İyi günler dilerim..

Ataman Aydoğdu
Ara
sayın ataman aydoğdu ve ufuk tuncer ben bitlisten yazıyorum pegasus thy anadolu jet isterseniz bakın kalkış yeri van iniş yeri izmir ne fiyat çıkıyor kareşınıza bir ikincisi sayın aydoğdu bura ankara değil bitlis bi arayın doğu firmalarını boş yer varmı yokmu saygılarımla
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi