Hotmail Heasbında Virüs
Merhaba arkadaşlar,
Hotmail hesabıma virüs bulaşmış olmalı ki bir yığın istenmeyen posta almış durumdayım. Bunların arasında satranç dostlarım da var. Söz konusu virüs benim adıma listemdeki arkadaşlara mail yolluyor. Başka arkadaşların da haberi olmadan onlardan bana geliyor. Bu nedenle şikayet edilmiş olmam gerekir ki, hesabım engellendi. güç bela hesabımı geri alabildim. Benim adıma aldığınız konusu şüpheli e-postaları açmadan siliniz.
Tümarkadaşlara yeni yılda sağlık esenlik dilerim.
Hüseyin, senin hesabın üzerinden bana da o maillerden biri geldi. Açmadım elbette. "Hii ! 7 77, click to watch video please nov" gibi İngilizce imla hataları içeren, Tongue kısacık bir mesajı Hüseyin neden göndersin ki diyerek sildim. Senden nasıl mail geldiğini biliyoruz herhalde. Tıklamaya gerek kalmadan içinde ne varsa içten ve açıkça yazıp geçiyorsun. Aslında bir ara boş kalınca bu neşeli maillerindeki özgün cümlelerinden bir derleme yapmak aklımdan geçmiyor da değil. Bakalım... Smile

Virüslü mirüslü, yeni yıl öncesi senden neşeli bir şeyler geldi sonuçta. Smile Hayat her şeye karşın umutla, özlemle, mizahla devam ediyor, etmeli. Yeni yıl dileklerini de içeren başlığı birinin açması gerekiyordu. Hayata dair'de bu başlığı açman ve dilek cümlelerin güzel olmuş. Yeni yılda sana, ailene ve satranç camiasına sağlık, neşe ve esenlikler diliyorum. Nice yıllara kardeşim...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi