Türkiyenin gelecegi :)
http://ratings.fide.com/card.phtml?event=14116731

cok güldüm Smile
Ara
Bu bir yanlışlık mıdır yoksa transfer mi?
Ara
FIDE'nin "En iyi 20 genç sporcu" sıralamasında 13. sırada yer alan Büyükusta Alexander Ipatov, Türkiye'nin yedinci büyükustası olarak ailemize katıldı. Türkçe öğrenen ve vatandaşlık başvurusu işlemlerinin başlatıldığı 19 yaşındaki Alexander Ipatov, Uluslararası usta unvanını 15 yaşında, Büyükusta unvanını ise 18 yaşında elde etti. Türkiye İş Bankası Satranç Liginin güçlü takımlarından İTÜ'de oynayan 2586 ELO puanına sahip sporcumuz Satranç Olimpiyatı'nda ülkemiz adına yarışacak. Sporcumuz ve ülkemize hayırlı olsun.

TSF anasayfa
Ara
ufuk nie gülüosun komik deil acı bişi bu. senin gibi safkan TÜRK satranççılar varken ukranya doumlu ispanyolu nie oynatcaklar milli takımda???TÜRK oğlu TÜRK fm ukranyalı gmden daha iidir. sırf 1 puan fazla alcaz die böyle şey yapılırmı.türk hocalar çok ii onların yetiştirdii dünya derecesi alan çocuklar var nie yabancı çocuk oynatılsınki sanki daha ii hocalar yetiştirio onu.ufuk sen gel milli takımımızda oyna daha iyi.alamancı olsanda sen oyna.
Ara
Cok komik ondan güldüm. Cocuk türk degil, türk olamaz. Aklinda sadece para var. Güvenilir insan da degil. Kendisini iyi tanirim ve halen bana yaptigini unutmadim. Ukrayna da yasiyor ve federasyon dan destek görmedi diye ispanya federasyona gecmisti. Simdik Türkiye. Ilerde nerde oynar??
Ara
sırf o deil onun gibi çakma türkler oynamasın safkan TÜRK oyuncular varken.naptı sana söle bizde bilelim herkes tanısın nasıl biri olduunu. centilmen diilmi maçtamı bişey yaptı sana.ya da bişi yaptıına mı şahit oldn.
Ara
Bu forumda editör yok mu?

Türkçenin ırzına geçenler "safkan TÜRK" olsa ne olcak ki?
Bir de "safkan Türk" nasıl oluyor, safkan arap atı gibi bir şey mi?

Saf ve kan!... Hayret bir şey!!...

Not: Başlık da "Türkiyenin Geleceği" imiş...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi