Turnuva on-line kayıt işlemleri
Satranç İstanbul İl temsilciliğinin kullandığı Turnuva On-Line bölümünün dürüst ve adaletli bir şekilde yönetilmediği kanaatindeyim.Turnuva kayıtları açılır açılmaz birkaç dakika içinde kayıtlar dolmaktadır.İl içinde yapılan Turnuvalarda % 90 oranında aynı bilindik isimler yarışmaktadır.
En son olarak 28-29 Nisan 2012 tarihlerinde yapılacak olan İnnovia2 12 yaş altı turnuvasında da aynı adaletsiz uygulamayı gözlemledim.
Turnuva kayıtları bugün saat 10 00 itibariyle açılmayı müteakip 1006 da kayıtların dolduğu uyarısı ile kapatılmıştır.
Bunun sebepleri:
Turnuva için ilan edilen 120 kontenjanın site üzerinden girişine imkan verilmemiş olması olduğunu düşünüyorum.
Konu Site yönetimi ve Tsf tarafından incelenir ve bu konuda dürüst bir yönetim sağlanırsa Türk satrancına yeni birçok Satraç sporcusunun kazandırılacağına inanıyorum.
Ara
zaten etraf çoluk cocuk turnuvasından geçilmiyor neymiş 12 yaş altı turnuvaymış ya neden sınırlıyorsun herkes katılsın.
nolucak yani??
bu anlamsız uygulamaya son verilmeli.
Ara
13 milyon nüfuslu İstanbul'da çocuk turnuvası haricinde çok az turnuva yapılıyor.

- İstanbul Satranç Festivali
- İl birinciliği

İl birinciliğini de mecburen yapıyorlar zaten.

Koca senede yalnızca 2 turnuva.

Geliştir satrancını geliştirebiliyorsan.
Ara
13 milyon degil 18 milyon nufus var şuan Smile
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi