SPORUN ORTAK SORUNLARI
Hüseyin,

Umut ve umutsuzluk kavramlarını sözlüklerinden çıkarıp atamayacağını çok iyi biliyorum da biraz latife yapalım... İlk yazdığında görmemezlikten geldim bu iki günde iki....Umutsuzluk neyse de. umut nasıl çıkarılır lugattan, de bakalım?

Bu çirkefin olduğu dünyada mail açıklamak adettendir. Bu konuda neler yazdığımı, hele senin neler neler yazdığını biliyorum. Elimde belgesi var. Sana yazdıklarımı mı açıklayayım, bana yazdıklarını mı, yoksa ikisi bir arada mı?

"sen yoksan bir eksiğiz, söylemenin en iyi biçimi yapmaktır, sen sütünü iç yat yarın bir daha düşün, konuşalım Smile" Yahu bunlar senin sözlerin, yapıştırtma buraya o kırk yılda bir olan umutsuz, üzgün, bezgin hallerimize bile doyamadan kendimize gelir, gülmekten kırılırdık. Smile

Sana güzel bir klip linki göndereyim. Amma; yine, gidince anlamışlar değerini, işte umutsuzluk deme. Bir kaç klip buldum ancak; gördüm ki en güzelini, en duygulu ve en umutsuzluğa inat, mücadele azmiyle dolu olanını tesadüfün böylesi yine solcular hazırlamışlar. Fon müziği de Kesmeşeker grubunun, onun adını taşıyan şarkısı, albüm kapağında da onun resmi var. Kendisi "müzisyen arkadaşlar, yalnız bırakıldığımı söylüyorlar ama bu benim kendi seçimim bu yolda ben tek başıma da giderim" demişti bir röportajında...

http://www.youtube.com/watch?v=UgKJcVd00UQ

http://www.youtube.com/watch?v=cf5hW2xnytQ

Dün Metin Oktay'ı da kaybettiğimiz günün yıldönümüydü. Deniz Gezmiş için imza toplayan bir sporcu, tesadüfün alâsı, İzmir'li, hem de Karşıyaka'lı, Galatasaray'lı, Çarşı grubunun bile dün anısına afiş hazırladığı, tüm sporseverlerin gurur kaynağı, yaşarken "Taçsız Kral" ünvanı almış, saygınlığını tacından, makamından almamış adam gibi bir adam. Gururlanmak, umutlanmak için çok nedenimiz var. Bir gün satrançta da, GM lerimiz gibi, böyle insanlık abidesi gururlarımız neden olmasın?

Son olarak : Ne yani, kavramları sözlükten silince, kavramları ad olarak kullananları da telefon rehberinden mi sileceksin? Ben aradığımda, telefonun çalınca ne yazıyor güzel kardeşim? İşte şimdi arıyorum. Smile
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
SPORUN ORTAK SORUNLARI - Yazar: avni katipoğlu - 14-09-2012, 01:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 14-09-2012, 09:37
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 14-09-2012, 20:26
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 14-09-2012, 21:55
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 14-09-2012, 22:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 15-09-2012, 09:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 15-09-2012, 18:44

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi