SEÇİM TAHMİNİ
Sayın Şekerli;

Beni gerçekten çok güldürdünüz.Sizin bu tahminize rest diyorum.Benim tahminim orda duruyor.Ama bende tabi ki yanılabilirim neden mi siz bu forumda bu konularla yazdıkça Sn.Tulay a destekler artıyor.yani benim tahmin yapma işimi zorlaştırıyorsunuz.Bu hızla yazmaya devam ederseniz Sn TULAY son iki seçimin en yüksek oy oranını yakalayabilir.

Saygılarımla...
Ara
Oktay bey,

Bende kendi tahminimi yapayım.

Gülkız hanım 1.3
Cengiz bey 2.7

Bu tahminimi oy kullanan çoğunluğun satrançla pek ilgilerinin olmadığından yaptım. Yoksa zaten tartışılacak bir konu değil.

Türkiye'de hedef iyi satranç iyi rekabet değil. Satrançtan nasıl menfaat sağlarım mücadelesi var.

Binbir dereden su getirilerek satrançta ünvan sahibi olanların turnuva ortamlarından para kazanma yerine ders vererek para kazanmaya çalışmalarının sebebi de budur.

Seçimi mevcut düzen içinde Gülkız hanımın kazanması sürpriz olmayacaktır ancak bu sonucu kabullenip sadece forum ortamlarında yazı yazarak "ben demiştim" diyenlerin başka hiçbir icraat yapmayacak olması daha da üzücüdür.

Satrancı en iyi bilen de buna dahil, çünkü oda yazı yazmaktan başka elini taşın altına koymaya çekinmektedir.
Ara
Arkadaşlar satranç tv izleyemiyorum seçim durumu nedir? Ne zaman belli olacak?
Ara
Gülkız Tulay:108
Cengiz Keleş: 39

Canlı olarak Satranç TV'den izlediğime göre...

Şimdi Cengiz Keleş bir konuşma yapıyor.
Ara
orheen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar satranç tv izleyemiyorum seçim durumu nedir? Ne zaman belli olacak?
Gülkız Tulay seçimi kazandı.

Toplam
Gülkız Tulay: 108
Cengiz Keleş: 39
Geçersiz: 9

Detaylara göz atmak isteyenler ve Ali Nihat Yazıcı ile Gülkız Tulay'ın sıcağı sıcağına SatrançTR'ye yaptığı açıklamaları okumak isteyenler için:
http://satranctr.com/viewtopic.php?f=3&t=62
Ara
Türk satrancı adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah Gülkız hanım tüm endişeleri yersiz eder.
Ara
Tebrik ederim... Türkiye satrancı için en başarılı dönem olmasını temenni ederim...
Abdulkadir Bener
Gülkız Hanımı tebrik ederim. Türk satrancı için hayırlı olmasını dilerim.
Ara
Sn.Gülkız TULAY ve ekibini tebrik ediyorum;

*Umarım Adaletli,hoşgörülü bir yönetim sergilerler.

*Umarım,Teşkilatlarını oluştururken onurlu,liyakat sahibi insanlardan seçerler.

*Umarım Türk Satrancına isimlerini altın harflerle yazdırırlar.

Yolunuz açık olsun Başkanım!!

Saygılarımla...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi