UYUYAN İL TEMSİLCİLERİ
Seçimler biteli 2 ay oldu, başkanımız yönetim kurulunu belirledi, ve diğer kurullarda oluşturuldu. Hepsine görevlerinde başarılar diliyorum.

Güzel güzide ülkemizde hepimizin bildiği bir şey var il temsilciliği problemleri, bu problem nasıl çözülecek merakle bekleyenler arasındayım.

Neden uyuyan İl Temsilcileri başlığını atmak istedim önce sizlere onu açıklamaka istiyorum.

Arkadaşlar gerçekten de bazı illerde il temsilcileri uyuyor, satranç dünyasından haberleri bile yok, bilgileri olmadığı gibi kendilerine bilgi sorulduğunda ise tamam bakarız daha zaman var diyorlar, ordan burdan bir şeyler öğneyim derken bir bakıyonsunuzki o etkinlik için başvuru tarihleri bitmiş oluyor, hani sayın il temsilcim haber verecektiniz, bilgilendirme yapacaktınız ne oldu. Ya kusura bakmayın seneye kısmetse yaparız....

bu şekilde cevaplarda alınıyor.

Peki Federasyonumuz hiç merak edip de soruyormu il temsilcilerine acaba , sayın temsilcim neden bu etkinliği yapmadın diye,

hadi sorduğunu varsayalım

duyuruya yaptım ama başvuran olmadı.

Nasıl duyuru yaptığını, nasıl bir bilgilendirme etkinliğine girdiğini sormuyormu.

Hadi bunuda sorduğunu varsayalım

Bizin il temsilcileri ne cevap veriyorlar merak ediyorum. Galiba bir kaç antröne sordum katılmayacağız dediler bende etkinliği tam anlamıyla duyurmaya gerek göremedim mi diyorlar acaba

Çocular ve yıldızlar ligine katılan tamıların listesi yayınlandı ve yarışmalar 29 Aralık 2012 tarihi itibariyle başladı listeleri incelerken gördüm kü bir çok ilde bu etkinliğe katılan yok, bazı illerde ise hiç duyurusu yapmadığından katılımın gerçekleşmediğini de bilmekteyiz. Çünkü il temsilcilerimiz güzellik uykularında olduklarından kalkıp illerinde etkinlik düzenleme zahmetine bile gerek duymuyorlar.

Ve zaman su gibi akıp gidiyor, sayın İl Temsilcileri Kurumuzudan isteğim, lütfen bir an önce gerekli önlemleri alınız. Güzellik uykusunda olan il temsilcilerini bir an önce değiştiriniz. Sizler ne kadar geç kalırsanız o ilde o kadar gerileme noktasında ilerleyecektir. Federasyonumuz düzenlediği etkinliklere katılamayacaktır. İlleri gezerek il temliciliği seçimleri için ön yoklamaları yapınız.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi