NET SATRANÇ MERKEZİ AÇILDI
net1.JPG

Antalya'nın değerli sporcularından Bülent Erşahin tarafından açılan NET SATRANÇ MERKEZİ, çalışmalarına başladı.

Antalya satrancına yeni bir soluk getirecek olan NET SATRANÇ MERKEZİ Ülkemiz ve Antalya'ya genç yetenekleri kazandıracağına inanıyoruz.

Sevgili Bülent Erşahin'e çalışmalarında başarılar dileriz.

Haber:
http://www.satranc07.com.tr.tc/
http://satranc07.blogcu.com/13437591/
Ara
Açılış pastası falan yemedik ama, Antalya satrancına yeni bir soluk, yeni bir ekol ve kalite getireceği inancıyla başarılar diliyorum.
Değerli arkadaşım Bülent'i canı gönülden destekliyorum.
Ara
Antalya satrancına hayırlı olsun.
Darısı satranç merkezi olmayan illerimizin başına.
FI-NA İhsan KILIÇ - Siirt
Satranç merkezinin hayırlı olmasını dilerim. Bülent Erşahin Antalya satrancına bu merkezle çok şey kazandıracaktır.
...
Ara
Net Satranç Merkezinin Antalya için hayırlı olmasını diler, Bülent Erşahin'e çalışmalarında başarılar dilerim. İlyas Ümit_ ÇALLISPOR
Ara
Bülent Erşahin arkadaşımı bu yürekli girişiminden dolayı kutluyor,
Nice başarılara imza atmasını diliyorum.
Muhittin Büker
Ara
Bülent (ERŞAHİN) Abi'nin Deniz Gençlik Spor'daki derslerine özellikle ilk dönem neredeyse hiç aksatmadan geldim ve gördüm ki; Bülent Abi'den sporcu olarak öğreneceğim bilgilerin yanı sıra, bir antrenör olarak da çok şey kazanabilirim..Fi tarihinde katıldığım yaş grupları kampındaki Alper Efe ATAMAN'ın dersleri ve Bülent Abi'nin derslerini karıştırıp, üstüne kendi üslubumu ekleyince ben de ilerde iyi bir antrenör olacağıma inanıyorum artık..
NET Satranç Merkezi'ni gördüm ve çok beğendim..Gerçi taş binayı beğenmekten öte ben Bülent Abi'nin kişiliğine, sporculuğuna ve antrenörlüğüne saygı duyuyorum..Çok güzel işler başaracağına eminim..
Hayırlı olsun Bülent Abi...Ve herkese kolay gelsin..
Saygılarımla..
gel gel berû ki savm u salâtın kazası var
sensiz geçen vakt-i hayatın kazası yok
Ara
Merhaba

Öncelikle eski Antalya Satranç cısı olma vasfım ile Antalyada var olan satranç gelişim sürecinden duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim..
Birçok değerli satranç cıyı bünyesinde barındıran Antalya ya yeni bir soluğun ilave olması hayli sevindirici.. Katkısı ve emeği geçenleri tebrik ediyorum..

Ayrıca Mesajlarda Hüseyin Aktaşın pasta yiyeyemesi serzenişine kendimi de dahil ediyor , Antalya ya geldiğimde ve Net Satranç a uğradığımda pasta hakkımın baki kalmasını rica ediyorum Smile

Kolay gelsin
NET SATRANÇ MERKEZİ KURUCULARI TEBRİKLER,BAŞARILAR
Veli TURAN
Ara
Bülent hocam hayırlı olsun. başarılarının devamını diliyorum
Ara
Bülent Abi'ye başarılarının devamı diliyorum.Saygılarımla
Ara
sayın bülent erşahin sizi tebirik ediyorum. satranç kültürünü almış bir insan ve büyük başarılara imza atacağından eminim
yenersatranc.com
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi